Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson JS20DK Dinky

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Jackson JS20DK Dinky

Jackson JS 20 Dinky

bu gitar hakkinda bir sey bulamadim ? bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirm..

http://www.musik-produktiv.de/shop2/shop04.asp/artnr/100017038/sid/!10111938/quelle/listen

Yorum

teknik ozellikleri bulabilirim tabiki ben bu basligi kullanan insanlarin tecrubelerini dinlemek icin actim ama yine de tesekkurler

Yorum

walla bzm bi arkadaşda wardı. stüdyoda çalmıştk beraber. tonları çok gzldi doğrusu. alırsan pişman olcaanı sanmam. tabi denemek en iisi daha gitarmı almadm x6 alcam.ama az daha param olsa alırdm bu gitarı

Düzenleyen - bradd on 30/01/2007 20:21:11

Yorum

arkadaşlar biraz daha düzgün bir türkçe kullanarak yazarsanız mesajlarınızı çok daha iyi olur..hem okumakta zorluk çekmeyiz hem de forum kirlenmemiş olur..anlayışınız için teşekkürler..

Yorum

bu gitarin yan sanayisi var mi ?

endonesya çin vb gibi ?

Yorum

merhaba

uzun yillardir jackson kullanirim, js serisi bir gitar jackson adını haketmez bence, bütçen sınırlıysa cort yahut ibanez istediğin rahatlığı ve tonları verecektir. Jackson un low profile gitarları japonya da üretilen duncan designed manyetikli X ve Pro serileridir.
              Js serisi ise low değil çukur profilde kalıyor ve köpekbalığı yüzgeci inlayleri bile yok ki bunlar bir jackson gitarın simgesidir.
              mydukkan dan ismarlayip yarın eline geçecek herhangi bir cort-ibanez seni daha mutlu eder.

Yorum

Bence Sağlam gitar tonları çok iyi fakat tremoloyu kullanırken bıraz dıkkat edılmesı gerekıyo herhalde fazla sağlam deıl sanırım arkadasın ki attı da.**** bunların fiyatın şuanı tam bılen var mı?

Yorum

Jackson Dinky JS 20 400 Ytl buldum ben 2. Elini almayi planliyorumdum ama kimse JS Serisinden memnun olmadığını gorunce bende vazgectim eger sen hala israrcıysan ilanın linkini atabilirim resimlerine falan baktım her hangibi cizik vuruk gorunmuyor gayette temize benziyor.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                  X