Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson King V' yi nasıl bilirsiniz?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Jackson King V' yi nasıl bilirsiniz?

Beyler elektro ya yeni başlıyorum ve 500 ytl ye jackson king v buldum 2. el.Tabi ilk gitar jacksondan mı başlanır diyebilirsiniz ama sıkı bi megadeth çiyim ve 500 olduğunu duyunca sx e 559 vermektense jackson'ın enazından adı yeter dedim siz ne düşünüyorsunuz?

elektrodan çok iyi anlayan biriyle gitara bakmaya git. acaba neden satıo gitarını o adam? sonra işte detayları (çatlak, perde bozuklukları, perde yamukluklları, manyetikler, potlar, burgular, köprü, askı pinleri..) çok iyi inceleyin. bir de kaç senelik gitar kaç yapımı nerde yapılmış hepsini öğren. gel paylaş biz de yardımcı olalım gitarı şekli itibariyle tavsiye ederim. çok güzel bir gitar. 24 perde mi bu arada?

Yorum

Tabi anlayan bir arkadaşla gidip bakmayı düşünüyorum,teknik detaylar çok yazılmamış ama fotolardan oldukça güzel gözüküyordu bende jacksonun sitesine girdim birden fazla king v var hangisi olduğunu anlayamadım ama jackson sonuçta adı yeter diye düşünüyorum zaten satan arkadaş yeni diyordu pek bi sorun çıkacağını sanmam ama bakmak lazım yine de

Yorum

linkini koysana bi de biz bakam.. ben çok mrk ediom. yalnız jackson'u jackson die alma mantığı pek doğru değil açıkçası. nasıl iğrenç quicksilver tshirtler varsa iğrenç jacksonlar da piasada var olabilir.

Yorum

Inlayler nokta nokta mi yoksa kopekbaligi yuzgeci gibi ucgen ucgen mi? Koprusu ne sekil? Kirik cizik ve pickuplar nasil?

Nokta nokta inlayler ve jackson manyetikler (degistirilmis de olabilir) js serisidir ki sifiri 299 dolar.

ucgen inlayler ve duncan designed-seymour duncan manyetikler varsa ya x serisi(kvx10) ya da pro serisi (kv3) dir. teller govdeye giriyorsa x olmasi muhtemel, krom floyd rose varsa kv3 olabilir. (x serisi tremoloyu yeni aldi ve sanmiyorum ki 2006 uretim jackson satsin adam9

x serisinin sifiri 450-500 dolar
          pro serisinin sifiri 600-650 dolar kadar.

200 er dolar gumruk posta ya da kazikci turk esnafi kar payi ekliceksin. Ama ikinci el ise bu fiyatlari gozonune al tabi.

Jackson Jacksondir ama JS serisi Jackson seni jacksondan sogutabilir. Kv3 veya Kvx10 ise atla derim , almazsan bana linkini var hatta (bende 2 jackson var randy rhoads ve king vee)

Yorum

js serisi ise arkana dön ve hemen uzaklaş!

linkini koymanı beklioruz.

Yorum

Linki koyarsan eğer daha faydalı yorumlar yapılabilir.

Yorum

700 1000 lira arası ne tip bi king v bulabilirim acaba?

Yorum

İstanbul Kadıköy'de SRV Müzikte Epiphone Flying V var $440

Yorum

ben daha çok jackson king v düşünüyorum da

Yorum

2 sene önce bi arkadaşımda vardı.çalması zor olmasına ragmen tonları oldukça tatmin edici..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                      X