Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson RR3, Warrior ve DXMG

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Neden X4 için böyle demişler anlamadım, taş gibi gitar hatta single fazlası + manyetikleri emg, tabi JS serisi seviyesindeki gitarlar için lafım.. Tabi başlık içinde sözüm: RR-3 ü tek geçerim..

Yorum

Zaten x4 alıcaz gibi arkdaşa. JS jackson u pek sevmedim. Yine de denemeye gidicem gitarı belli olmaz. Ama eet Jackson un RR-3 modeli mükemmel ya. Jackson un bi RR kasa gitarlarına bayılıyorum. Süperler. Ayrıca u RR-3 ün Jenna Ablayla bi fotosu varGörmeniz gerek. Bakan gitara mı Jenna ya mı bakar bilmem... Adamlar satsın diye yapmışlar herhalde bunu

Yorum

Görmeyenlere tavsiye ederim, feci olmuş.. Birde sınırlı sayıda "Jenna Edition V"yapmışlar ki.. Çalana kesinlikle bakmazlar sahnede falan, sadece gitara bakarlar.. JS serisi hakkaten çok kalitesiz ya yazık böyle gitarlarla bir markanın kendi ismini zedelemesi..

Jenna Edition için; http://jacksonguitars.com/products/s...tno=2940011599

Yorum

Cort ve JS series Jackson almayın, aldırmayın, alcak olana mani olun napın edin uzak durun...</font id=maroon>

Yorum

Ya tamam da 700 YTL civarı paraya kaliteli gitar bulmak çok zor. O fiyata bir de İbanez rgx370 var.Ama onu da ne ben nede diğer grup arkadaşım sevmiyo.

Yorum

o zaman bu konuya +18 sınırı koyalım gerçekten fotoğraflar çok güzel rp-3 denemek isterim buna benzer bir jackson denemiştim ama rp-3 daha keliteli galibabari müzikle karıştırmayın şu işi ya

Düzenleyen - isimsiz on 08/06/2007 16:48:12

Yorum

bence al rr3 ü kurtul cort mort hikaye alırsın cort olursun mort kehkehkeh

Yorum

satılık sıfır jackson dxmg 950 ytl ilgilennler eklesin fatalframe91@hotmail.com

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                  X