Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson DX10D

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Jackson DX10D

Bu gitarı sahip veya denemiş olan kişiler yorum yapabilirlermi?Ayrıca bu gitarın KVX10 ile kasa şekli dışında bir farkı var mı?

Bolt on olsa bile Sustain konusunda ciddi ölçüde Zuhal Müzikte Denemiştim bilindik Rahat Jackson klavyesi Akort kaçırmaya elverişsiz Floyd Rose Tremolosu vardı öneririm

Yorum

stemizsoy38 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Bolt on olsa bile Sustain konusunda ciddi ölçüde Zuhal Müzikte Denemiştim bilindik Rahat Jackson klavyesi Akort kaçırmaya elverişsiz Floyd Rose Tremolosu vardı öneririm
      Uzun araştırmalarımın sonucunda Ibanez Rg350dxz nin daha iyi olduğunu öğrendim ve bir ay önce aldım.Teşekkür ederim yinede..

Yorum

ok dostum önemli değil hayırlısıyla kullan o zaman kusura bakma ben tarihlere fazla dikkat etmiyorum nedense

Yorum

Başlığı hortlattığım için özür dilerim ama bu gitar konusunda kafama takılan önemli noktalar var.Öncelikle,bu yaz ortasında jackson'un bu modelinden almayı düşünüyorum ancak mydükkan dahil baktığım belli başlı sitelerde bu gitar stoklarda yok.2012 kataloğunda da bulamadım(iyi incelememiş de olabilirim).Bu da bende bu gitarın artık üretilmediğine dair şüpheler doğurdu.Böyle bir ihtimal sizce var mı?Aksi takdirde ikinci ele yöneleceğim.Ek olarak,herhangi bir yerden sıfır jackson almam durumunda yanında herhangi bir aksesuar veriliyor mu?Veriliyorsa neler.Şu an tam hatırlamadığım bazı başlıklarda,jackson gitarların hard case ile satıldığını okumuştum sanırım.Yanılıyor da olabilirim.Teşekkürler .

Yorum

Fukişima nukleer snatrali sağolsun japonyada jackson üretimi nihayete erdi arkadaşlar, artık USA ve Hindistan olmak üzere iki yerde üretiliyor jacksonlar, ya ikinci el japon jackson alacaksınız veyahutta yeni çıkan hint üretimi x serisi gitarlardan.

Yorum

sahip olduğum ve üst seviye bir gitar alacağım için sattığım gitarım

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
              X