Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson RR24M

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Jackson RR24M

Şimdi sana RR24 ü daha iyi tanıtmaya çalışıcam benim elimde Japon yapımı RR24M var yani RR24 ün maple klavyeli olanı..

Özellikler:
    Seri: Pro Series.
    Gövde: Alder(Kızılağaç).
    Sap Ağacı: Maple(Akçaağaç).
    Sap Birleşimi: Neck Through(Sap ve gövdenin tek parça olması)ve sapa geçmeli headstock.
    Tuşe:Maple(Akçaağaç).
    Perde:24 Jumbo Fret.
    Perde İşaretçileri: Siyah Sharkfin İnlayler.
    Köprü Manyetiği: EMG 81
    Kontroller: 1 Volüm.
    Köprü: Floyd Rose FRT-O2000 Double Locking 2-Point Tremolo.
    Burgular: Die-Cast Jackson

Ses olarak;
    Metal için yaratılmış.İlk elinize aldığınızda hissedeceksiniz.Karakteri olan bir gitar fakat asıl sert ve hırçın karakteri drop tuninglerde daha belli oluyor.EMG 81 manyetiğe sahip bu güzelimiz buda çok sert ve keskin bir tona sahip.Clean de ise vasat.Açıkcası birde sap manyetiği olmasını isterdim ihtiyacını hissediyorsunuz bazen.

Genel olarak;
    Diğer gitarlara göre hafif(Zaten küçük bir gövdesi var benim gibi cüssesi olan birinde mandolin gibi duruyor ) ve diğer V kasalara göre daha dengeli. Gitarı düz tutmak için efor sarfetmenize gerek kalmıyor.

Gitar ve bütün aksamı siyah siyah fakat gövde kenarlarına beyaz çizgiler çekmişler çokta şık olmuş.

Orjinal Floyd Rose köprü var üzerinde.Ben fazla kullanmıyorum fr ama kullandığımda akord kaçırma gibi bir sorunum olmuyor.

24 Jumbo fretli sapımız incecik, kalınlığı sadece 2cm.Alıştıktan sonra başka bir gitar çalmak istemiyorsunuz.Klavyesi maple ben abanoz klavye sevmiyorum nedense maple daha rahat geliyor.

Üzerinde sadece 1 volüm knobu var sesi kısıp açmaya yarıyo başka işlevi olamazdı zaten

Oturarak çalarken çok rahatsız fakat alışıyorsunuz bir süre sonra. Tam bir sahne gitarı hiç şüpheniz olmasın

Resimler:

Sonuç olarak;
    +ları

-Manyetik seçimi yerinde
    -Diğer V kasalara göre daha dengeli
    -Çok şık
    -Sap çok rahat

-leri

-Clean de pek başarılı değil
    -Oturarak çalarken çok rahatsız
    -Tek manyetik olması

Fotoğrafları yakında atmaya çalışırım.Umarım yardımcı olabilmişimdir başka sorun olursa öm atabilirsin

İnceleme şeması başka bir incelemeden alıntıdır
    Son güncelleyen ynx; 13-02-2011, 23:20.

Aptal firma üretimden kaldırdı niyeyse artık. RR24 ve RR24M yi.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    Initializing Tabs & loading Content...
    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
    X