Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson rr24

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Jackson rr24

Jackson RR24 almayı düşünüyorum. Bu gitarı kullananlar gitarın nasıl olduğunu anlatabilirse, faydalı olabilir.

Jackson RR24: http://www.mydukkan.com/urunler_deta...12884&gid=1998
    Son güncelleyen Red Skull; 02-06-2011, 01:55.

Gitara sahip olmadım ama denedim arkadaşımda Şimdiye kadar çaldığım en sert gitarlardan. Normal emg 81 den çok daha sert bir tonu var. Çünkü genelde setlerde 9w pil ile 2 manyetiği besler (emg 81-85 emg 81-60 gibi) Bu gitarda 9w tek manyetiği besliyor dolayısıyla daha sert Tarzı ve tavrı çok net. Her tarza gitmeyecektir elbette bunu düşünüp almalısın. Ağacı işçiliği ve rahatlığı oldukça iyi. RR kasa gitarları V kasa gitarlara göre daha dengeli ve güzel buluyorum. İmkanın varsa gidip denemelisin bence.

Yorum

Bu arada floyd rose dan şüphen olmasın son derece kaliteli ve hemen hemen hiç akor bırakmıyor....

Yorum

jacksonların üst seviye gitarları akort kaçırmıyor.

Yorum

almanı tavsiye edeceğim gitarlardan birisidir. klavyesi olsun floyd rose u olsun kaliteli bir gitardır. tabiri caizse 'Hayvan Gibi Metal' yapılır

Yorum

Gitarı herkesmi över ya Cevap veren herkes için teşekkürler, umarım daha fazla kişi yorum yapar.

Yorum

Dostum bu aleti bizzat denedim metal canavarı her türlü,sustaini de süper tek kusuru fazla soft parçalar çalarsan belki memnun kalmazsın tonundanEğer sıkı bir metal gitaristiysen hiç düşünme al derim..

Yorum

Selam dostum bende RR24 ün maple klavyeli modeli RR24M var.
                Metal yapıcam diyorsan kesinlikle önerebileceğim bi gitar.EMG81 manyetiği
                ton olarak gayet sert tonlara sahip olmasına rağmen clean çalman gerektiği yerde yarı yolda bırakmaz.Nasıl sap seversin bilmiyorum ama rr24ün sapı incecik ve çok rahat , floydrose u hiç bir şekilde ayar kaçırmıyor zaten diğer markalar gibi licensed değil orjinal fr.Gitar öbür v kasalar gibi dengesiz değil ayaktta çaldığınızda bıraktığınız zaman düşmüyo aşşağıya doğru.İşçilik çok iyi ve bildiğim kadarıyla RR24 ler sadece Japon üretimi amerika olmasada hint de değil Sahneye çok yakışan bir gitar beraber 2-3 konsere çıktık hiç yarı yolda bırakmadı.

Almayı düşünyorsan gözün kapalı tercih edebilirsin fakat önce bir dene ve kesinlikle Türkiyeden alma tünelde bu gitar için 2.700 TL diyorlar Ebay den falan çok rahat 1.500-1.600 tl ye alabiliyorsun

Yorum

Dostum sap incecik dedinya.... Gidip denemek lazım.

Yorum

üyeliğim sınırlı olmasaydı inceleme başlığı açabilirdim size
                    ama malum üyelik sınırlı

Yorum

Selam, resim yuklemeni bekliyorum.

Yorum

Bu gitar bir ara Alexi Laiho'da da olan Jackson değil mi?

Yorum

Alexi de Jackson RR kasa kullandı hatta şu anda kullandığı ESP gitarının tasarımı çok benzediği için bir kaç değişiklik yaparak üretilebildi diye biliyorum

Yorum

Aslında gidip denemem lazım ama merak ettiğim birşey var, son perdelere rahat ulaşabiliyormusun?

Yorum

Arkadaşlar Jackson Rhoads RRXMG almayı düşünüyorum.Bu gitar hakkında bilgisi olan,denemiş olan veya sahibi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X