Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson WRMG Warrior

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Jackson WRMG Warrior

arkadaşlarsizce bu gitar nasıldır..metale iyi gidermi..mh1000 ve bunun arasında kaldım sizce hangisi daha iyi ?

Shop the best selection of popular guitars: ✅ guaranteed low price, ✅ free shipping, ✅ 0% financing, ✅ 8% back in rewards.

ben de bu gitarı almayı düşünüyorum. kullanan, deneyen ya da bilgisi olan varsa bizi bilgilendirirse sevinirim.

Yorum

Dostum gitar Hakan Abimizin gitarı (galiba)

Kasasının bana mükemmel gelen bir görüntüsü var

Manyetikleri 81-85 klasik EMG set

Ama daha önce hi çalmadım. İlerde almayı planladığım bir gitar.

Mygitarcılar, hiç çalan var mı daha önce bu gitarı?

Yorum

ben de sololardaki performansını merak ediyordum bu gitarın hiç deneyen var mı?

Yorum

bunu türkiyede satan bir yer var mı

Yorum

türkiyede satan vardır elbet ama o $900 olur $1300-$1500.O paraya jackson king seriesten alırım.

Yorum

türkiyede satan bir yer yok zuhal de getirmiyor (sitesinde yok) (eğer var derseniz onlar en düşük ve bir üst modeli)

Yorum

siparişle getiriyolar ( zuhal )

Yorum

bilgi için teşekkürler

Yorum

Göruntu olarak Gibson Explorer kasasını saymazsak, en beğendiğim 2. X kasa gitar. Birincisi için:

Cort VX-4X.

620 $ gitar. Hardcase'iyle birlikte geliyor, hardcase kalitesinden en az 100 $ duruyor. Uzerinde EMG-HZ H4 (H-H) manyetikler var, onlar da 120 $ desen, 400 $'a kaliteli ve guzel görunumlu bir gitara sahip oluyorsunuz. 2 ton switchi ve 3 seçenekli switchoff'u var. 22 perde. Tam bir ritm gitar. Yani benim için öyle diyebilirim.

Bu gitardan almayı duşunuyorum. :rock:
                    Son güncelleyen Filth*; 03-10-2009, 00:27.

Yorum

vx 4 v daha mantıklı olur set neck emg hz4 hz3 bn gitarı dendm iksinde gitarların sesi çok küt ritime çok ii gider ama solo çalcksn alma bnce

Yorum

emg 81 solo emg 85 ritm içindir. Eğer bu gitarla solo atılmaz diyorsanız Zakk Wylde boşuna kullanıyor bu manyetikleri.
                        İkincisi gitarın floyd rose u low profile; eliniz havada durmuyor kimisi sevmez ama bence çok rahat. Floyd Rose® Licensed Jackson® Low Profile JT580 LP Double Locking 2-Point Tremolo. Kimisi der Licensed kötü, bilmem ne. Bende söylüyorum "Akord kaçırmak mı? O da ne?"
                        kızılağaç gövde akçağaç üstüne gülağacı kaplama klavye (Biraz daha kalın diğer gitarlara göre).
                        Aktif manyetiklerle pasifleri karşılaştırdığınızda biraz daha elektronik bir ses gibi gelebilir kimisine ama ritm esnasında kükredikleri de bir gerçek . Müzik konusunda, blues yapılır mı derseniz, her gitarla herşey yapılır ama bu gitara blues hiç mi hiç yakışmıyor. Heavy metal veya thrash yapacaksanız tabii ki biçilmiş kaftan.
                        Yani tarzınıza uygunsa paranızda varsa çok kral gitar haberiniz ola.
                        Son güncelleyen Sinikael; 13-02-2011, 01:06.

Yorum

ben bu gitarı almayı düşünüyorum ama aldıktan sonra keşke şunu alsaydım demek istemiyorum sonuçta bir alay para verecem bu gitara...

Yorum

ben de jackson alacağım wrxmg modelini düşünüyorum (wrmg den birkaç farkı var üretim yeri ve gövde ağacı gibi). Bence bu fiyata alınabilecek en iyi gitarlardan biri... Şeklini de göz önünde bulundurursak benim için artıdır çünkü çok sıkıldım klasik modellerden. Bunun yanında emg 81-85 kullanılmış, hard tonlar için yapılan bir gitar. Floyd rose una gelirsek... Şunu bilin ki en iyi tremololar jackson da. Ciddiyim denedim ve gördüm. Akord kaçırmak diye bir şey yok kitaplarında. Zaten floyd rose dendiğinde akla boşuna jackson gelmiyor. Ayrıca klavyesi de aşırı rahat ve 24 perde, sololar için sabırsızlanıyorum. Gözünüz kapalı alın bu gitarı

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            Initializing Tabs & loading Content...
                            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                            X