Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Zuhal Müzik Hakkında

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

bu jackson seri numaraları 2001 kadar sitesinde başka bi yoldan seri numarasını yazıp ne zaman üretildiğine bakabiliriz ?

Yorum

haftasonu gittim 3 hafta sonra rr3 emg'li jacksonlar gelecekmiş.Birkaç model dahada emg'li gelcekmiş.

Yorum

Sevgili arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum. pazartesi gidip sonunda gitarımı alacağım tünelden mesela zuhalden aldığınız zaman orda duran gitarımı yoksa açılmamış sıfır kutusunda olanı mı veriyorlar cevaplarsanız sevinirim

Yorum

kornburak isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Sevgili arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum. pazartesi gidip sonunda gitarımı alacağım tünelden mesela zuhalden aldığınız zaman orda duran gitarımı yoksa açılmamış sıfır kutusunda olanı mı veriyorlar cevaplarsanız sevinirim
          Ellerinde varsa orda duran gitarı verirler.
          Ellerinde yoksa getirtirler.

Yorum

yani kutusunda hiç dahal el değmemiş gitar vermiyorlar

Yorum

Mydukkan öyle veriyor istersen.

Yorum

el değmemiş gitar o kadar iyi değil aslında zuhal her gelen gitarı denermiş oyle diyorlar özellikle orta ve üst sınıf gitarları bir yerlerinde hata varsa geri gönderirlermiş vs... teşhir ürünü almamaya gayret edin o bildiğin 2. el oluyor ama mağazanın denemesi kötü değil hatta iyi bir şey.

Yorum

Sudden_deth isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  el değmemiş gitar o kadar iyi değil aslında zuhal her gelen gitarı denermiş oyle diyorlar özellikle orta ve üst sınıf gitarları bir yerlerinde hata varsa geri gönderirlermiş vs... teşhir ürünü almamaya gayret edin o bildiğin 2. el oluyor ama mağazanın denemesi kötü değil hatta iyi bir şey.
                  Mydukkan'da bütün gönderdiği gitarları deneyip gönderiyor.
                  Direk geldiği gibi göndermiyor.
                  Hiç sorun çıkmadı bu zamana kadar, rastlamadımda.

Yorum

peki zuhal müzik veya tüneldeki öbür mağazalar pazar günleride açık oluyormu

Yorum

Çoğu açık olmuyor ama Zuhal Müzik açık oluyor.

Yorum

Zuhal el değmemiş gitar veriyor.Şöyle açıklıyim depoları alibeyköy'deymiş ve 1 gün içinde depodan getirebiliyorlarmış.

Benim gibi Jackson alacak arkadaşlara bir duyurum var.Zuhal 3 hafta sonra Emg manyetikli Jacksonları getirecekmiş hangi modeller diye sormadım çünkü ben rr3 sormaya gitmiştim rr3'ün emg modelleri gelicekmiş hadi hayırlısı =)

Yorum

Zuhal Müzik artık Jackson distribütörü değilmi?

Yorum

arkadaşlar bana acilan beni al şarkısının notaları lazım ama do re şeklinde değil şekilli olarak içi dolu yuvarlaklar falan varya onlardan

Yorum

taha korkmaz isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar bana acilan beni al şarkısının notaları lazım ama do re şeklinde değil şekilli olarak içi dolu yuvarlaklar falan varya onlardan
                              Yanlışım varmı bilmiyorum ama bunun yeri galiba burası değil!

Yorum

taha korkmaz isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                                Zuhalde satılıyor mu sandı ki

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...