Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Zuhal Müzik Hakkında

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• erdoing
    replied
    taha korkmaz isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana acilan beni al şarkısının notaları lazım ama do re şeklinde değil şekilli olarak içi dolu yuvarlaklar falan varya onlardan
    Zuhalde satılıyor mu sandı ki

Yorum bırak:

• Red Skull
    replied
    taha korkmaz isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana acilan beni al şarkısının notaları lazım ama do re şeklinde değil şekilli olarak içi dolu yuvarlaklar falan varya onlardan
    Yanlışım varmı bilmiyorum ama bunun yeri galiba burası değil!

Yorum bırak:

• taha korkmaz
    replied

Yorum bırak:

• Red Skull
    replied
    Zuhal Müzik artık Jackson distribütörü değilmi?

Yorum bırak:

• jackson92
    replied
    Zuhal el değmemiş gitar veriyor.Şöyle açıklıyim depoları alibeyköy'deymiş ve 1 gün içinde depodan getirebiliyorlarmış.

Benim gibi Jackson alacak arkadaşlara bir duyurum var.Zuhal 3 hafta sonra Emg manyetikli Jacksonları getirecekmiş hangi modeller diye sormadım çünkü ben rr3 sormaya gitmiştim rr3'ün emg modelleri gelicekmiş hadi hayırlısı =)

Yorum bırak:

• Sercanalk
    replied
    Çoğu açık olmuyor ama Zuhal Müzik açık oluyor.

Yorum bırak:

• kornburak
    replied
    peki zuhal müzik veya tüneldeki öbür mağazalar pazar günleride açık oluyormu

Yorum bırak:

• Myris
    replied
    Sudden_deth isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    el değmemiş gitar o kadar iyi değil aslında zuhal her gelen gitarı denermiş oyle diyorlar özellikle orta ve üst sınıf gitarları bir yerlerinde hata varsa geri gönderirlermiş vs... teşhir ürünü almamaya gayret edin o bildiğin 2. el oluyor ama mağazanın denemesi kötü değil hatta iyi bir şey.
    Mydukkan'da bütün gönderdiği gitarları deneyip gönderiyor.
    Direk geldiği gibi göndermiyor.
    Hiç sorun çıkmadı bu zamana kadar, rastlamadımda.

Yorum bırak:

• Sudden_deth
    replied
    el değmemiş gitar o kadar iyi değil aslında zuhal her gelen gitarı denermiş oyle diyorlar özellikle orta ve üst sınıf gitarları bir yerlerinde hata varsa geri gönderirlermiş vs... teşhir ürünü almamaya gayret edin o bildiğin 2. el oluyor ama mağazanın denemesi kötü değil hatta iyi bir şey.

Yorum bırak:

• Myris
    replied
    Mydukkan öyle veriyor istersen.

www.mydukkan.com

Yorum bırak:

• kornburak
    replied
    yani kutusunda hiç dahal el değmemiş gitar vermiyorlar

Yorum bırak:

• Myris
    replied
    kornburak isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum. pazartesi gidip sonunda gitarımı alacağım tünelden mesela zuhalden aldığınız zaman orda duran gitarımı yoksa açılmamış sıfır kutusunda olanı mı veriyorlar cevaplarsanız sevinirim
    Ellerinde varsa orda duran gitarı verirler.
    Ellerinde yoksa getirtirler.

Yorum bırak:

• kornburak
    replied
    Sevgili arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum. pazartesi gidip sonunda gitarımı alacağım tünelden mesela zuhalden aldığınız zaman orda duran gitarımı yoksa açılmamış sıfır kutusunda olanı mı veriyorlar cevaplarsanız sevinirim

Yorum bırak:

• jackson92
    replied
    haftasonu gittim 3 hafta sonra rr3 emg'li jacksonlar gelecekmiş.Birkaç model dahada emg'li gelcekmiş.

Yorum bırak:

• bfmv_91
    replied
    bu jackson seri numaraları 2001 kadar sitesinde başka bi yoldan seri numarasını yazıp ne zaman üretildiğine bakabiliriz ?

Yorum bırak:

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X