Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Zuhal Müzik Hakkında

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Bu Zuhal tanındığı için bu kadar poh poh oldu ama adamların hepsi tırt !
    Ne adam gibi muamele yapıyorlar ne'de sattıkları ekipmanlar hakkında doğru düzgün bilgiye sahipler.

Adam gibi jackson satacak bir yer çıkmadıda çıkmayacakta bence.

Yorum

bfmv_91 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      alırken case almam falan bırakırım orda zaten zuhal şaşırdı 1 ay önce gittim usa sordum 15 gün dediler geçen gün gittim 20 gün sonra dedi falan umarım ağustosta falan gelmez
      Paradan yırtayım diyorsun da case de lazım ama. O gitarın başına birşey gelince de üzer adamı. Ucuz bir case alır koyarım dersin. Case yere düşse çatlasa ertesi bir dönemde de o çatlaktan dolayı başka bir aksilik gelse olan gitara olur belki. 1500 ytl gitara verip 200 ytl lik case den kaçınmak olmaz bence. Tamam kabul ediyorum gitarın fiyatına oranla case pahalı gözüküyor ama işlevi önemli =)

Yorum

canKUTTT isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Paradan yırtayım diyorsun da case de lazım ama. O gitarın başına birşey gelince de üzer adamı. Ucuz bir case alır koyarım dersin. Case yere düşse çatlasa ertesi bir dönemde de o çatlaktan dolayı başka bir aksilik gelse olan gitara olur belki. 1500 ytl gitara verip 200 ytl lik case den kaçınmak olmaz bence. Tamam kabul ediyorum gitarın fiyatına oranla case pahalı gözüküyor ama işlevi önemli =)
        abi kullanıcıya bağlı case falan yoktu 2 sene bi şi olmadı

Yorum

Tabiki haklısın da Allah korusun olmayacak birşey olur. Ne bileyim hayat yani bin tane süprizle dolu. İşi garantiye almak mantıklı. Biz elimizden geleni yapalım da birşey olursa da biz önlemini almıştık deriz.

Yorum

bu usa serıleri hakkında bilgisi olan var mı 2 aydır hala gelicek

Yorum

usa serileriyle ilgilenen arkadaşlar varsa söylim usa serılerın 2.200 euro den aşağı fıyatı yok rr1 2439(hatırlıyosam böyledi)kv2 2600 civarı falan düz siyah modelleri bunlar tabi

Yorum

bfmv_91 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                usa serileriyle ilgilenen arkadaşlar varsa söylim usa serılerın 2.200 euro den aşağı fıyatı yok rr1 2439(hatırlıyosam böyledi)kv2 2600 civarı falan düz siyah modelleri bunlar tabi
                USA modelleri de Euro ile satmaları ilginç zuhal'in

Yorum

2 saat önce gittim demek rr 1 5200 kusurlu katılıyorum dolar la olsaydı çok iyi fiyatı olurdu ama euro bitirir

Yorum

artık zuhalden iğrenmeye başladım ben doğrusu adam yerine koyma 0 olmuş durumda kendilerini ne sanıyorlar anlayamadım bir daha içeri dahi girmicem sanırım

Yorum

Kirk-Lee isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      USA modelleri de Euro ile satmaları ilginç zuhal'in
                      euro olayı trdeki çoğu distrübitör mallarını avtupadan aldığı için oluyor.Türkiyeden gitar alınmaz ya...

Yorum

Schecter sadece Çin malı olarak mı var Türkiye'de yoksa üst modelleri Japon, USA tarzı falan mı?

Yorum

Seri üretimler Endonezya, Çin, Kore olması lazım. Üst orijinal floydlu olanlar Güney Kore'de Cort'un fabrikasında üretiliyormuş. Artist Singleri bilmiyorum. Onlar da Kore'dir muhtemelen. Ancak Çin üretimi bazı üst seri Schecterlara rastlayanlar da var. Alırken Kore olmasına dikkat edin diyorlar.

97'ye kadar üretim Amerika'da devam etmiş ve seri üretim modelleri çıkarıp üretimini Kore'de yaptırmaya başlamış. Amerika'da yapılanlar custom modeller ve fiyatları destekli. 3bin dolarlardan bahsediliyor ki, Amerika dışına dealerlar vasıtasıyla sipariş verilebiliyor. 6 ay da üretimi sürüyor. Onun dışında ikinci el 1983-97 arasında Amerikada üretilmiş olanlar bulunabiliyor. Onlar da Amerika'dan.

Yorum

schecter iyice garipleşti. aynı hellraiser modelinin koresi endonezyası çini aynı dükkanda yer alabiliyor nasıl iş anlamadım.

Yorum

Schecter başlığından devam etseniz de o başlığa bakan arkadaşlar da faydalansa nasıl olur?

Yorum

Arkadaş buradan sormuş, mecbur buradan cevap verdik. Siz taşıyabilirsiniz.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X