Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Zuhal Müzik Hakkında

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

birisi sorsun zuhale **** gittiğimde soracam yarın gidecem büyük ihtimal

Yorum

Fiyatlar bana göre cazipliğini yitirmiş. ltd veya schecterlar varken jacksonın işi zor.

Yorum

ltd 'nin yurtdışı ile fiyat farkı çok fazla.Misal benzer özelliklere sahip yakın fiyatlı bi jackson ile ltd'yi karşılaştırısak, jackson'un yurtdışında daha pahalı olduğunu görüyoruz.Ltd 'yi imkanım olsa yurtdışından alırdım.Geri bi tek schecter kalıyor.O da 1500-2000 tl arasındaki gitarları ltd ve jackson ile yarışır düzeyde.1500-2000tl arası parayı bu öğrenci halimizle senelerce biriktirip schecter'a vermek de insanın içini yakıyor.Marka takıntım olmasa da headstock'da el yazısı ile "jackson" yazmasını istiyor.Hem büyük markaların 2. eli daha çok gidiyor.Schecter iyi bi marka olmasına ragmen ne yazık ki ülkemizde çok tanınmıyor bu acı gerçek 2. el piyasasına da yansımış durumda...

Yorum

Arkadaşlar bugün 3 gitar denedim aynı fiyat aralığında. Schecter hellraiser - jackson dkmgt - ltd h-500 . ve bunların arasından en kötüsü rahatlıkla söyleyebilirim ki jackson dı. kişisel tercih ne kadar değişir bilmiyorum ama objektif bir bakış açısı ile baktım ve beğenmedim. schecter ile ltd eşit gibiydi ama schecterın tipi biraz daha iyi olduğundan önce geçiyordu ltd çok sadeydi. yorum olarak bunları yapabilirim. jackson almayı düşünenler için bir acaba olur diye söyledim.

Yorum

hııhh işte ben de tam bu gitarları deneyecektim fiyatları neredeyse hemen hemen aynı.Sence sap rahatlığı nasıldı.Thrash-heavy metal tarzı sesleri seviyorum.Biraz daha gitarlarla ilgili ayrıntılı bilgi verirsen çok iyi olur.Ya da forumda konunun değişmemesi için bana pm de atabilirsin.Gerçekten tam da istediğim gitarları denemişsin.H-500'un üretimi kalkmış mı ne internette videosu çok az.Nasıl ses verir bilmiyorum deneyecektim fırsatım olmadı perada.Ama h-500'un en çok set thru ve thin u klavye olayını sevdim tabiki ne kadar rahattır bilemem.Jackson emg manyetiklimiydi?

Yorum

bi de schecter hellraiser floyddlu muydu ben pek sevmem floydu ama...bu 3 gitarın da ses,manyetik,sap rahatlığı ve ayakta çalınımı ile ilgili madde şeklinde bilgiler verirsen iyi olacak

Yorum

İlk fiyatlar fena değildi aslında ama döviz düşmüşken bu fiyatlar ortalama 200 tl neden arttı anlamak mümkün değil. Tam da Jackson almayı düşünen birisi olarak canımı sıktı bu durum.

Yorum

Orjinal case ile beraber satacaklarını söylemişlerdi. Zaten case in abd fiyatı 100 dolardı. Vergisi,gümrüğü kargosu osu busu binince bir de kar koyulunca böyle oluyor işte. Buna da şükür.

Yorum

yanlız bunun case fiyatı olduğu malum işte biz de onu diyoz!

Yorum

sormadım gittimde ama sanmıyorum case falan olduğunu :/

Yorum

Zuhal Müzik'teki Ali bey ile yapmış olduğum e-mail iletişiminden bir kesit sizlere.

''KE-3 modelleri yaklaşık 830€ ile 890€ arasında değişecek. Bu fiyatlara orijinal case dahil olacak. Özel siparişlerde belli bir miktar %40 gibi bir kaparo alıyoruz. Geri kalanını ürün teslimatında alıyoruz.''

Şuan ki fiyat listelerindeki fiyatlara %18 KDV yi de ekleyince hemen hemen bu fiyata tekabul ediyor.
                        Ali beyin vermiş olduğu yukardaki fiyata KDV de dahildir sormuştum kendisine.

Yorum

case varsa fiyat uygundur rr3 lere kare şelinde mi yoksa dıştan v şeklinde görünen case mi veriyorlar rr3'un orjinal case 'i ne?

Yorum

Buyrun;

http://www.anotherguitar.com/documents/fullrr3.jpg

Yorum

hmmm dikdortgenmiş bu case için 100 euro fazla bence

Yorum

alırken case almam falan bırakırım orda zaten zuhal şaşırdı 1 ay önce gittim usa sordum 15 gün dediler geçen gün gittim 20 gün sonra dedi falan umarım ağustosta falan gelmez

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X