Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson DK-2 / DK-2m

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Ya arkadaşlar tarzımın ne olduğunu anlatamaya kalksam sayfayı kapatır pc ye format atarsınız, kısacası Zakk Wylde ne yaparsa benden de o! (yanlış anlamayın özenti değil sadece tarzımız onunla aynı) DK2M DK2 arasında kaldım hem cleanleri iyi olsun hem de distleri. Rahatlık 1. sırada ama. Ben DK2M diye düşündüm, çünkü bazıları yok humbucker ile alternatif yapılmaz demiş ama, RHCP, KURBAN gibi bir çok ünlü grup Gibson'a Seymour Duncan takıp da çalıyor. Bence bu bir sorun olmaz olursa da coil tap gibi bir sistem yaparım olur biter. =) Herşeye rağmen sizce hangisi?

Yorum

Bende DK2M var arkadaşım ve barda çalıyorum grubumla,her şeye gider çok versatil bi gitardır kendisi ayrıca funda arar bile çaldım yani ve pop,rock,alternative,blues,jazz her tarzı yapabilirsin çünkü manyetiklerin kullanımı çok verimli 3 manyetil switchin de de çok farklı ton karakteri alıyosun,bir de kullandığın efektör ve amfi de çok önemli istediğin tarzı yapabilmen için

Yorum

Çok sağol kardeşim, ama sanırım DK2 dinky alacağım bana daha yattı
        Son güncelleyen Prestigio; 07-09-2010, 15:08.

Yorum

ben dk2m almayı düşünüyorum sizce megadeth metallica tarzı çalmak için uygun mu değilse önerileriniz nelerdir? Bir de prosesör önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler

Yorum

jacksondk2m isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            ben dk2m almayı düşünüyorum sizce megadeth metallica tarzı çalmak için uygun mu değilse önerileriniz nelerdir? Bir de prosesör önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler
            Dk2m çok güzel gitardır. Boss gt10 ile güzel ikili oluşturmuşlardı.

Yorum

DK2M çok güzel gitardır,ikinci gitar olarak almayı planlıyorum maple klavyeli olanını.Hele bir denkleştireyim para durumunu

Yorum

EmgHzZw isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                DK2M çok güzel gitardır,ikinci gitar olarak almayı planlıyorum maple klavyeli olanını.Hele bir denkleştireyim para durumunu
                1 buçuk senedir kullanıyorum en ufak bir sorunu bile yok,zaten efsane manyetik kombinasyonu var üstünde modifiye yapmak gibi bir düşüncem yok şimdilik çünkü aklına gelebilen her tarza gidiyor gitar.Maple klavyenin de tadı bambaşka gercekten alıştıktan sonra rosewood lardan soğutuyor insanı.Bir çok arkadaşım,müzisyen hocalarım denedi ve onlar da çok şaşırdılar gitarın hafifliğine,rahatlığına ve tonlarına.Fanatik ibanezciler bile hasta oldu gitara o derece

Yorum

dk2 kullanıcısıyım elimde prefender bir dk2 eerie dess swirl rengi var. gitar çok güzel ama hangisini alırsanız alın aklınız bir diğerinde kalıcaktır. benden söylemesi. genel düşünceye katılıyorum biraz daha geniş ton yelpazesi ve yumuşak tonlaı daha verimli alabilmek için dk2, fakat ben sert yaparım metal yaparım clean tonlar çok ta önemli değil derseniz dk2m öneririm. gerçi onunda clean tonları duyduğuma göre güzelmiş ama ben dk2 ile single manyetiklerde blues,pop caz,rock vs.. yumuşak tonları çok rahat alabiliyoken köprüdeki humbucker ilede çok sert tonlar çıkartıyor bu alet jacksonların gerçekten bi ruhu var

Yorum

ilkatak isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    dk2 kullanıcısıyım elimde prefender bir dk2 eerie dess swirl rengi var. gitar çok güzel ama hangisini alırsanız alın aklınız bir diğerinde kalıcaktır. benden söylemesi. genel düşünceye katılıyorum biraz daha geniş ton yelpazesi ve yumuşak tonlaı daha verimli alabilmek için dk2, fakat ben sert yaparım metal yaparım clean tonlar çok ta önemli değil derseniz dk2m öneririm. gerçi onunda clean tonları duyduğuma göre güzelmiş ama ben dk2 ile single manyetiklerde blues,pop caz,rock vs.. yumuşak tonları çok rahat alabiliyoken köprüdeki humbucker ilede çok sert tonlar çıkartıyor bu alet jacksonların gerçekten bi ruhu var
                    Kesinlikle.

Yorum

Jackson dk2 transparten blue gitar kullanıyorum.Seymour Duncan tbj 4 yerine dimebucker modifiye ettim gitar çok klas durdu.Bu gitarı tavsiye ederim seni studyoda , sahnede yarı yolda bırakmaz ayrıca tarz olarak farklı şeyler yapmak istersen bence müsait bir yapısı var.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                      X