Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson DK-2 / DK-2m

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

2 yıldır Jackson DK2M sahibiyim. JTS 800 floyd rose'a sahip son Jackson'lardan biri. Aralık'tan sonra daha düşük aklite bir floyd rose kullanılmaya başlandı ve fiyatı da buna paralel olarak düştü.

Ben bu gitarımla technical death, brutal death, veya progrossive metal parçaları çalıyorum. POD XT kullandığımı belirtmekte fayda var. Clean tonlar konusunda ise inanılmaz derecede memnunum. parlaklığı ve bolt on olmasına rağmen sustain'i bence kesinlikle bu fiyat kategorisinde harika seviyede.

Biraz daha şey yazacağımdır ancak vaktim sınırlı şu an...

Yorum

Godsweeper isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      2 yıldır Jackson DK2M sahibiyim. JTS 800 floyd rose'a sahip son Jackson'lardan biri. Aralık'tan sonra daha düşük aklite bir floyd rose kullanılmaya başlandı ve fiyatı da buna paralel olarak düştü.

Ben bu gitarımla technical death, brutal death, veya progrossive metal parçaları çalıyorum. POD XT kullandığımı belirtmekte fayda var. Clean tonlar konusunda ise inanılmaz derecede memnunum. parlaklığı ve bolt on olmasına rağmen sustain'i bence kesinlikle bu fiyat kategorisinde harika seviyede.

Biraz daha şey yazacağımdır ancak vaktim sınırlı şu an...
      Kullananlar yorum yaptıkca çok daha iyi oluyor teşekkürler

Yorum

zuhal artık hardcaseli satıyor zaten...

Yorum

1 700 tl ye dk2t satıyor azıcık o kadarını da yapsın.daha 1 ay once 1 250 tl ye harcase olmadan peşin veririz diyorlardı.harcase bile olsa fiyatı artırmışlar..

Yorum

bende bir dk2-m kullanıcısıyım, dk2 nin klavyesi nasıldır tam bilmiyorumbuna göre ama kullanmış olduğum diğer gül ağacı jackson klavyelere ve diğer gitarlara göre bu bana çok rahat geldi. ben çok zevk alarak kullanıyorum, şimdi ne yazıyım aklıma gelmiyor ama sormak istediğin **** olursa yanıtlarım

Yorum

dk2m tremole kolunda aşınma oluyormuş bir süre sonra doğrumudur ? bende dk2m alcaktım kullanan birinden duyunca vazgeçtim şimdilik beklemedeyim

Yorum

Satan varmı peki yeri değil ama yakalamışken burada sorayım dedim bende dk2m istiyorum.Köprüsüyle ilgili endişelerim var.

Yorum

®IbAnEzKeMaL® isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  Satan varmı peki yeri değil ama yakalamışken burada sorayım dedim bende dk2m istiyorum.Köprüsüyle ilgili endişelerim var.
                  DK2 ve DK2-M Zuhal Müzikte mevcut;

DK2 için:
                  http://www.muzikenstrumani.com/index...ektro+Gitarlar

DK2-M için:
                  http://www.muzikenstrumani.com/index...ektro+Gitarlar

verdiğim linkten gitara bakabilirsiniz !

Yorum

Biliyorum zuhalde yetiştim zaten.

Ama 2.el alacağım.

Yorum

arkadaşlar ben ibanez grg170dx kullanıyorum yarı sabit köprülü bi gitar,solak olduğum için önemde pek gitar seçeneği olmuyor ama bir amerikan sitesinde 700 $'a solak DK-2 buldum şükür Fakat bu gitarın mydukkan'daki yorumlarını okuyunca çok üzüldüm.Gitarın köprü sistemi ''Jackson low-profile double-locking tremolo''.Mydukkan'daki yorumcular 2 yılda yalama olur,ağacı kazımaya başlar şeklinde yorumlar yapmışlar.Gitarı amerikadan alacağım için deneme şansım olmayacak sizce ne yapmalıyım ??

Yorum

RaMmFaN isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        Gitarın köprü sistemi ''Jackson low-profile double-locking tremolo''.Mydukkan'daki yorumcular 2 yılda yalama olur,ağacı kazımaya başlar şeklinde yorumlar yapmışlar.Gitarı amerikadan alacağım için deneme şansım olmayacak sizce ne yapmalıyım ??
                        Adı üstünde mydukkandaki yorumcular, bazıları var ki sadece bilmişlik taslamak ve bilmediği şeyleri birşey biliyorum diye yazarak kendilerini gösteriyorlar. Herkesin gitar çalışı, kullanışı farklıdır. Elalem 3 yıl kullanır kırar sen belki ömür boyu kullanırsın o yalama olur diyenler acaba kaç yıl kullanmış acaba o gitarı ya da denemiş mi? Böyle şeyleri takma kafana gönül koyduysan al. Kimsenin fikirlerini etkilemesine izin verme. Kafana koyduğunu yap !

Yorum

Seventh Rua arkadaşım,
                          Katılıyorum dediğin gibi insanlar olabilir 18'lik floydrose'lu gencin gitarı kırması gibi bir şey bu ama bir gitara da körü körüne bağlanmamak lazım Abartmışlar ama köprüsü beni rezil edecekse ilerde kimseyi dinlemeden o gitarı almam neye yarar

Yorum

RaMmFaN isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            Seventh Rua arkadaşım,
                            Katılıyorum dediğin gibi insanlar olabilir 18'lik floydrose'lu gencin gitarı kırması gibi bir şey bu ama bir gitara da körü körüne bağlanmamak lazım Abartmışlar ama köprüsü beni rezil edecekse ilerde kimseyi dinlemeden o gitarı almam neye yarar
                            Evet ama ondan önce bir dene gitarı derim. Haydi Rastgele .

Yorum

arkadaşım belirtmemişim sanırım ben solağım ondan dolayı gitarı amerikadan alacağım yani deneme şansım yok

Yorum

amerikadan alacağım diyorsan 2.el bir san dimas bulabilirsen o fiyata al yanına gel

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X