Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson RR3 Rhoads Pro Series

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Jackson RR3 Rhoads Pro Series

Jackson RR3 Rhoads ne üretimi olduğunu bilen varmı Hindistan diye duydum ama ..

RR3 Rhoads japon üretimi pro series gitar. Jacksonda js serisi hindistan, mg ve pro serisi japon üretimi oluyor. Birde amerikan serisi varki yanına yaklaşılmıyor.

Yorum

Amerikan olanlar hangileri ?

Yorum

U.S.A series diye geçer. Gitarın baş kısmında sivri ucunda yazar ''U.S.A'' diye. Örnek olarak RR-1,KE-2,SL-1,KV-2...

Yorum

Gerçektende yanına yaklaşılmıyor

Yorum

Öyle ama hakediyor bu aletler parasını. 3000 ytl ye ltd alexi 600 alana kadar bin ytl daha koyup Jackson SL-1,KE-2,RR-1 alınsa beyne kazınacak soundu düşünemiyorum. İçli soloların duygularla yaptığı sıcacık dansa şahit olur kulakların. Zaten bu aletlerin elinden çıkan bir soloyu duyup aşık olduktan sonra da beni kesmediği gibi diğer aletlerin sesi kesmez adamı. :evil:

Yorum

keserse de bi gibsonlar kesebilir gerçekten esp filan hikaye..

Yorum

Önce bir gitarı halledelim de zaten rr1 ya da rr3'u studyo amfilerine bağlamadan o gitarın asıl sesini alamazsın. Kendi evde tatmin etmek istiyorsan öncelikle amfiyi güzelleştirmen gerek. Ben Jackson'ları denedim Ltd'leri elime aldım canlı çalan kişiyi dinledim ama denemeye fırsatım olmadı.İnternetteki videoların bazıları gerçekten her gitarın hakkettiği amfide deneyen insanlar var. Yani ole mesaya rr3 takıp da bu gitar süper diyenlerin videosuna ya da roland'ın 30 wattlığına takıp da deneyenlerin videosuna itibar etmem.
                Son güncelleyen Sudden_deth; 19-05-2009, 02:39.

Yorum

Bahsettiğim alexide seymour duncan blackout var ayrıca bunu da belirteyim.
                  Son güncelleyen canKUTTT; 07-08-2009, 00:23.

Yorum

Aynen Esp' ye laf ediyorsun blind.quardian atlıyor, hemen nasıl dersin falan
                    Son güncelleyen canKUTTT; 07-08-2009, 00:24.

Yorum

onu bunu bilmem okulda metallicanın 13 şarkısını çaldılar mest oldum solo gitarda esp vardı o nasıl bir ton bağırıyor sololarda sanırsam esp m2 idi.

Yorum

esp m2 'nin yerine Jackson v king usa olsaydı bağırmaz çığlık atardı bunu anlatmaya çalışıyoruz.
                        Son güncelleyen canKUTTT; 20-05-2009, 17:20.

Yorum

bfmv_91: ben esp ci değilim birşey değilim konusu olsun jacksonu da savunurum ama öyle bir konuşuyorsunuz ki sanarsın dünyadaki tek iyi gitar markası jackson gerisi yalan. benim de bunu düzeltmem gerek tabiki. yarın biri gelsin aynılarını esp ye ibaneze desin o zaman da düzeltilecek birşey varsa düzeltirim.
                          Son güncelleyen canKUTTT; 07-08-2009, 00:25.

Yorum

arkadaşlar biraz sakin olun konu feci bir şekilde sapmış... Ayrıca , gitar kişiden kişiye değişen bir durumdur.Benim en sevdiğim gitar (atıyorum) RR5 tir senin en sevdiğin ise RG2650 dir.Zevkler ve renklere gelir olay ki eskiden bu sitede en çok yazılan cümleler ; "...bence,ama sen yine de kendin dene karar ver." şeklindeydi.Doğru olanı da budur bence.Konuyu açan arkadaşım sen de gidip deneyerek , görerek, dokunarak karar ver bence gitarına böyle PC başında forumlarda falan karar veremezsin sadece fikir edinirsin Yaşayan bir varlık olan gitarı ve müziği byte'ların arasına sıkıştırma saygılarımla...

Yorum

şu, iyi amfi olmadan, iyi pedal olmadan, iyi bilmem ne olmadan iyi ses alamazsın muhabbetini anlamıyorum. birini sabit seçip ona göre kıyaslıyoruz diye sanıyorum, başka türlü mümkün değil

saygılar
                              Son güncelleyen canKUTTT; 07-08-2009, 00:27.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X