Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson DK2t Almayı Düşünüyorum

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Jackson DK2t Almayı Düşünüyorum

asdfg

Düzenleyen - yiğittangul on 18/09/2008 13:26:27

India bi jackson yerine japon bi Ibanez al derim ben benim yaptığım gibi...Ama benimki Endonezya Ibanez yinede çok memnunum..

Yorum

Şöyle birşey var ki basswood a alder gövde...Ama yine de ibanez taraftarıyım ben...rg2550 ye bak derim çok hoş gitar

Yorum

"India bi jackson yerine japon bi Ibanez al derim ben benim yaptığım gibi...Ama benimki Endonezya Ibanez yinede çok memnunum" bu nası bi cvp aga dalga mı geçiosun_?endonezya ibanezlerin ne olduğunu biliorm bi kaç istisna dışında ayrıca berbatlardır... india dediin nere?o ne? dediğim jacksonlar japon üretimi diye biliorm,neyse jackson alamıcam zaten çok daha sora mutlaka alıcam iyi bi jackson ama şuan rg 2550e de karar kıldm,alıcam bu hafta veya bi soraki hafta...

Yorum

bende japon yapımı jackson var çok memnunum tavsiye ederim....

şahsen gene japon yapımı ibanez de kullandım ama yinede jackson u tercih ederim.Ama en sağlıklısı senin deneyip karar vermen...

Yorum

prestige bir ibanez jacksonun dk serisiyle karşılaştırılamaz bile...

Yorum

dk1 var usa malı bence japon ibanezlerle karşılaştıramayız bile onu süperdir çünkü,tabi jem serisi flnda varda birazda zevk meselesi sanrm...bu arada ben denedm gitarları ve bence japon ibanezler japon jacksonlardan daha iyi..sanrm 2550e alcm yani biraz daha paraya ihtiyacm var olmazsa 1570 alırm oda iyi..bazıları 1570teki klavye 2550e ile aynı fln dioda öyle bişe yok ya 2550e klavyesi çok rahat yani 2007üretimleri ***...

Yorum

Japon jackson dk 2 transparten blue kullanıyorum.Seymour duncan tbj 4 yerine dimebucker modifiye ettim taş gibi gitar.2550 yi boşver sen daha pahalı gitar zaten yanına ekipman alırsın temiz bir ikinci el bulursan

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X