Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez RG870QMZ

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Ibanez RG870QMZ

Merhaba arkadaşlar sizden buraya ibanez hakkındaki görüşlerinizi yazmanızı istiyorum sizce nasıl gitardır parasını hakeder mi vs vs.

veya bu gitar yerine şunu al gibi tavsiyeniz olursa neler önerebilirsiniz denemiş olanlardan özellikle yorum bekliyorum
    Şimdiden teşekkür ederim
    Son güncelleyen batikant; 17-06-2012, 14:53.

edge-zero kilit sistemli bir gitar bu uzaklaş hemen başka çeşitlere ve edge-zero olmayanlara bak.

Yorum

edge zero 2'li gitarım var 1 yıldır kullanıyorum. akord kaçırma problemi yok. vidaları güzel. titanyum donanımda hafif solma var ama paslanma olmadı. gitarın arkasında yay tansiyonunu kolayca ayarlayabileceğin basit bir mekanizma var ve bu sayede akord düzenini değiştirdiğin zaman basitce ayar yapabiliyorsun. tek dez avantajı ise biraz sert bir tremolo olması.
      sap kalınlığı makul ölçüde gözüküyor.
      ağaç ve işçilik için yorum yapamıyorum. eline almak gerekli.
      cap manyetikler iyidir tahminim ama denemek lazım. biraz riskli.

aslında şu gitarı alıp manyetik modifiyesi yapsan sanki daha iyi olur gibi.

senin seçtiğin gitarla arasındaki tek fark gövde ağacındaki desenli maple kaplama. fiyat farkı da ondan oluşuyor zaten. çok gereksiz.

Yorum

edge-zero çin üretimi bir köprüdür. yurtdışı tanıtımlarında yerden yere vurmuşlar edge-zero yu. he yine de ben bu gitarı alacağım diyorsan sen bilirsin.
        Son güncelleyen katharsis; 18-06-2012, 12:30.

Yorum

edge zero iii ile karıştırıyor olmayasın ??? batikant aynı köprü benim gitarımda da var.alalı bir sene oldu nerdeyse hiç bir sıkıntısı yok.çok ta severim aktif kullanırım.güvenebilirsin.tabi düzgün kullanmaya da bağlı.bu çoğu şey için geçerli.her söze riayet etmemeni deneyerek,araştırarak almanı öneriyorum.

Yorum

katharsis isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            uzaklaş hemen başka çeşitlere ve edge-zero olmayanlara bak.
            Edge zero o kadar mı kötü ya? ben hiç kilitli gitar çalmadım ama söylediğinden anladığıma göre kilitsiz gitar edge zerodan daha iyi

Yorum

edge-zero çin üretimi bir köprüdür. yurtdışı tanıtımlarında yerden yere vurmuşlar edge-zero yu. he yine de ben bu gitarı alacağım diyorsan sen bilirsin.
              Kaç çeşit tremolo kullandınız da bunları hiç kullanmadığınız edge zero 2 ile kıyaslayabiliyorsunuz? Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup insanları yanlış yönlendirmeyin lütfen.

Yorum

arkadaşlar edge zero yu üreten ben değilim çinliler. edge zero ya tü kaka diyen ben değilim yurtdışındaki insanlar ki bizlerden çok çok çok daha iyi biliyor adamlar bu işi. gitarlarınızın belli parçalarının kötü çıkması tabi ki sizi üzüyor ve bu yüzden verdiğim bilgiye yanlış diyorsunuz diye düşünüyorum ki umarım öyledir aksi halde insanları yanlış yönlendirmeyelim. bilinçlenelim

Yorum

türk tanıtımları ve yorumlardada edge zero yu öve öve biteremiyolar anlamadım ben bu işi?

Yorum

arkadaşlar edge zero yu üreten ben değilim çinliler. edge zero ya tü kaka diyen ben değilim yurtdışındaki insanlar ki bizlerden çok çok çok daha iyi biliyor adamlar bu işi. gitarlarınızın belli parçalarının kötü çıkması tabi ki sizi üzüyor ve bu yüzden verdiğim bilgiye yanlış diyorsunuz diye düşünüyorum ki umarım öyledir aksi halde insanları yanlış yönlendirmeyelim. bilinçlenelim
                    edge zero'yu sormuyor zaten. edge zero 2'yi soruyor. Birbirinden çok farklı köprüler. Edge 3 çok kötüleniyor diye biliyorum.
                    Senin yazdıklarının tamamı bir ön yargıdan ibaret. Zaten forumlarda verilen gazlar yüzünden insanlar yanlış ekipmanlara para yatırıp sonra pişmanlıkla satmak zorunda kalıyorlar. Forumun alım satım bölümü gitar , amfi , pedal mezarlığına dönmüş. Bu yüzden insanlara bir tavsiye verirken daha dikkatli olmalıyız.
                    Belki de işini görecek onu çok mutlu edecek bir gitardan adamı kaynağını belirtmediğin yabancı siteler yüzünden soğutuyorsun. Nesi kötüymüş onu da yazsaydın keşke.
                    Ayrıca öve öve bitirilemeyecek bir köprü filan da değil. Orta seviye bir köprü. O fiyattaki gitarların çoğu aynı kalite köprüye sahip.
                    Bana 5000 dolarlık bir gitar sorsaydı o köprü kötü alma diyen ilk ben olurdum.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                    X