Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rg2570E , Rg2570Z

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Rg2570E , Rg2570Z

http://www.muzikenstrumani.com/index.php?p=show&pid=2657&k_id=46&kn=Ibanez

http://www.muzikenstrumani.com/index.php?p=show&pid=1302&k_id=46&kn=Ibanez

Arkadaşlar Üstte Lİnkini Verdiğim Gitarların İkiside İbanez Rg2570 Ancak Aralarında Ne Fark Varki 200 Ytl Oynuyor Bu Farka Değermi

Düzenleyen - Burak2051 on 08/08/2008 20:43:57

Biraz geç olmuş ama yazayım .;

Modelde de yazdığı gibi 2570 E modelinde
    köprü olarak Edge Pro Köprü var.

2570Z modelinde ise
    köprü olarak Edge Zero Köprü var.

birbirlerine göre avantajları & dezavantajları var .

Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa daha sağlıklı olur tabii.

Yorum

ya tabiki zero köprü daha iyi ama 200 ytl değmez.2570 e ala çok.Ve yorumlara bakılırsa çok memnunlardı.2570 e daha bi yırtıcı duruyor bence..(zuhalden gidip canlı canlı bakın ole resimle olmuyor..)

Düzenleyen - Sudden_deth on 14/08/2008 13:27:08

Yorum

2570 gerçekten çok güzel. sapı 2550 den daha kalın 1570 den daha ince. (3ünüde denedim) yni ideal bi sap modeli. zero köprünün tek farkı gitarın herhangi bi teli koptuğunda akort atmaması. ama bu snn gözünde 200 ytl ediomu önemli olan bu. bana göre bu fark için 200 ytl fazladan werilmez. saygılarımla

Yorum

Kimse yanlış anlamasın bu konu bayağı konuşulmuştu ayrıyca ibanez diye başlık var mantıken sorunu ordan sorman gerekir.Böyle olunca forum iki üç cevaplık başlıklarla doluyor değil mi?

Yorum

tek farkı gerçekten zero koprumu işcilik farkı filan hiç yok mu?

Yorum

işçilik falan farkı olmuo. snçta ikiside j-craft.
              boyalarında bi farklılık olabilir. bu daha pahalı olanın boyası bole daha değişik daha güzel bi boya modeli kabarık gibi değişik.
              ama en ii kararı git dene sn wer. snçta gitarı kullancak olan snsin...
              saygılarımla

Yorum

Zero köprü çok güzel bir köprü çeşidi, ben normal licenced floydlardan daha fazla memnun kaldım mesela. Eğer arkadaşlarında varsa S 470 ya da S 520 modeli ibanezin, denemeni öneririm. Son karar senin ama ben yine de zero köprüyü yabana atma derim, saygılar..

Yorum

2570 gerçekten çok güzel. sapı 2550 den daha kalın 1570 den daha ince. (3ünüde denedim) yni ideal bi sap modeli. zero köprünün tek farkı gitarın herhangi bi teli koptuğunda akort atmaması. ama bu snn gözünde 200 ytl ediomu önemli olan bu. bana göre bu fark için 200 ytl fazladan werilmez. saygılarımla

2570 ile 2550 nin klavyeleri aynı değil(sitesinde aynı ölçüm değerleri var mesela ilk fret kalınlığı 18 mm di herhalde) mi araların da sadece pickguard farkı var diye biliyorum.1570 dersen biraz daha farklı olabilir

Yorum

değil.. nasıl olaiblir : kişiye göre değişir. bn 2570 de çok fazla rahat ettm sap konusunda. 2550 gerçekten çok ince geldi. 1570 de rahattı ama 2570 kdr ele oturmuo.
                    yne diorm en mantıklısı snn denemen. git dene kmse nie deniosn demio
                    belki ellerin ufaktır 2550 hoşuna gidicek.
                    yni anlatmak istediğim snn eline hngisi daha rahat ediosa onu al.
                    saygılarımla

Yorum

sanitarium: Türkçe kullanımına biraz daha özenir misin?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                      X