Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fender strat isteyene tavsiyeler

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Merhaba Bende Fender Almayı Düşünüyorum Alternatif Rock İçin İdeal Dendi Ama Heavy Metal de hoşuma Gidiyor Her İkisini Yapabilen Bir Gitar Var mı ? Yoksa Sadece Alternatifte Fender Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

Yorum

Mr.Demir Fenderden şaşmamanız sizin lehinize alternatif rock zaten sizi daha tam olarak etkilemedi ise şaşırdım zamanla beni anlarsınız

Yorum

lkr723 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Mr.Demir Fenderden şaşmamanız sizin lehinize alternatif rock zaten sizi daha tam olarak etkilemedi ise şaşırdım zamanla beni anlarsınız
        Peki Alternatif Rock İçin Tavsiye Gitar Var Mıdır Bana Söyleyecek .

Yorum

hocam pedal alırsan her haltı yaparsın ama telecaster modeline baktın mı onlar alternative rock ve rock türevleri için ideal

Yorum

şu classic series strat'lar hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz, amerikan'larla %100 aynı tonu yakalamak gibi bir derdim yok ama gitarın kalitesi benim için ilk sırada. 3. ayında fretleri mahvolan, cilası aşınan, potansları hışırtı içinde kalan fender'ler artık gözümü korkutuyor. yardım ederseniz sevinirim.

Yorum

Mr.Demir isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Peki Alternatif Rock İçin Tavsiye Gitar Var Mıdır Bana Söyleyecek .
              Merhabalar,

Uygun tesisatla tonal aralığı oldukça geniş bir gitar stratlar.Bu mexico,Usa ulayına çok kafayıda takmamanızı öneririm.Tabi ki işçilik ağaç kalitesi gibi farklar var ancak fiyat olarak da 2 katı fark var yani forumda ki herkes milyarder heralde aman USA al deyip duruluyor.Bütçe 2.000'i bulmuyorsa deneyerek çok güzel mexico bir strat alabilirsin.(Tabi sıfır alayım diyorsan geçerli bunlar)İyi bir mexico'da o fender karakterini verir elbet.

Son olarak bende blues ve jazz ile beraber hard rock ve heavy metal dinlemeyide icra etmeyide çok severim.Çözümü mex. strat'ımın köprü manyetiğini Single boyutunda humbucker la değiştirmekte bulmuştum.(Dimarzio)Gayette başarılı olmakla beraber fenderin köprü ve orta manyetiğinin o karakteristik tonu çok hoşuma gittiğinden onları fender custom shop'la değiştirmiştim.Sonuç:gayet başarılı bir tonal yelpaze.Tesisatla da desteklemek şart tabi.Usa stratımdan daha çok çalıyorum mex.'mı.

Yorum

acoustronic isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                Merhabalar,

Uygun tesisatla tonal aralığı oldukça geniş bir gitar stratlar.Bu mexico,Usa ulayına çok kafayıda takmamanızı öneririm.Tabi ki işçilik ağaç kalitesi gibi farklar var ancak fiyat olarak da 2 katı fark var yani forumda ki herkes milyarder heralde aman USA al deyip duruluyor.Bütçe 2.000'i bulmuyorsa deneyerek çok güzel mexico bir strat alabilirsin.(Tabi sıfır alayım diyorsan geçerli bunlar)İyi bir mexico'da o fender karakterini verir elbet.

Son olarak bende blues ve jazz ile beraber hard rock ve heavy metal dinlemeyide icra etmeyide çok severim.Çözümü mex. strat'ımın köprü manyetiğini Single boyutunda humbucker la değiştirmekte bulmuştum.(Dimarzio)Gayette başarılı olmakla beraber fenderin köprü ve orta manyetiğinin o karakteristik tonu çok hoşuma gittiğinden onları fender custom shop'la değiştirmiştim.Sonuç:gayet başarılı bir tonal yelpaze.Tesisatla da desteklemek şart tabi.Usa stratımdan daha çok çalıyorum mex.'mı.
                Hah ben de o dimarzio single boyuntundaki pickuplardan istiyorum çok ise yarıyor mu? Yani Heavy Metal tonları verir mi?

Yorum

Prestigio isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  Hah ben de o dimarzio single boyuntundaki pickuplardan istiyorum çok ise yarıyor mu? Yani Heavy Metal tonları verir mi?
                  Özür diliyorum daha yeni gördüm yazdığını üzerinden bir ay geçmiş nerdeyse Ö.M. atıyorum hemen.

Yorum

Arkadaşlar Fenderin resmi sitesinde gitarların liste fiyatı belirtiliyormu?Belirtiliyor ise nerede ben göremedim , yardımcı olursanız sevinirim.
                    İyi forumlar..

Yorum

2. elin durumuna bağlı bişey. İyi durumdaysa çevrend gitardan anlayan biri varsa ona danışabilirsin

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                      X