Duyuru

Collapse
No announcement yet.

zakkum - elektro gitar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• zakkum - elektro gitar

dream tv dev yuxexes adli programda zakkum grubunun canli performanslarini seyrettim. Gitaristlerinin (galiba adi Eren) kullandigi gitarin tonu ve gorunusu cok hos geldi bana, marka ve modelini bilen warsa yazabilirse sewinirim..

tipleri ve vokalistleri dışında sağlam bir soundları var bende beğendim o programı izleyemedim ama yakında bulursam yazarım

Yorum

gitar les paul işte. amfi olarak da tech 21 kullanıyorlar. da öyle çok özel bir ton değil pek çok yerde bulabilirsiniz.

Yorum

gitar gibson lespaul ama onu bulacağını hiç sanmıyorum ama amfiyi heryerde bulursun

Yorum

onlar şöyle böyle gibi mailler geldi ya adamlar resil oldu yani

Yorum

gibson les paul studio. vişne rengi olanı daha güzel bence. youtube da "gearwire gibson" diye arat görürsün ayrıntılı

Yorum

Gitar Gibson Les Paul. Standart gibi görünüyor ama pek seçemedim televizyonda. Ampli ise Mesa Boogie Dual Rectifier Head ve 4X12 kabin. Sanırım efektler için de TC Electronics G-Force kullanıyor, onu kontrol etmek için de ayağının altında Behringer FC1010 foot controller var. Pahalı ama güzel bir setup. Yapmaya çalıştıkları müziğe uymuş mu? Uymamış.

Yorum

Değmemiş de gibi okadar setupa..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse