Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ispanyada flamenko gitar almak

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• ispanyada flamenko gitar almak

Arkadaslar mrb,

Ben şu an ispanyadayım . flamenko gitar almak istiyorum. 1000 -1200 ytl butcem belki biraz daha arttırabilirim . ispanyada bu aralıkta bulabileceğim flamenko gitar markaları ne olabilir ? nereden bu fiyatlarda flamenko gitar bulabilirim? (ispanya da herhangi bir sehir olabilir gezebilme imkanım var. )

çok teşekkurler şimdiden...

Muro de alcoy da Alhambra bulabilirsin. Daha başka ispanya'da o fiyata biraz zor ya. He bi de Amalio Burguet'in 3-f i alabilirsin. Bu söylediklerim genelde temel sınıf flamenko gitarlar yalnız. Şöyle 2000 € falan olsa o zaman işte iyi sayılan gitar alabilirsin.

Yorum

evet alhambra iidir

Yorum

Valencia'da bir cok gitar yapimcisi var. ve ramirez, conde hermanos, estoso gibi unlu markalarin belli fiyatlara kadar olanlarinin fason uretimini yapmaktalar. Iclerinde duyduklarimdan iki tanesi oldukca iyi:
        1.si Burguet 2.si de Sanchis.. Bunlari internetten arastirip valencia'ya gidebilirsin. Ayrica orda Cuiles marka bir gitar da bulabilirsin. Fiyatına gore makul gitarlar yapiyorlar...

Yorum

Ben su an Alicante sehrindeyim.Valencia ya yakın bir yer .En yakın zamanda valencia ya gitmeyi planlıyorum.dediginiz gibi valencia da bircok gitar yapan yer varmıs. butcem cok fazla degil soyledigim gibi,umarım bulabilirim , yalnız hangisi olacagı konusunda biraz kararsız kaldım.

Yorum

en onemlisi sıkılıp utanmadan uzun zun bir çok gitarı denemen. Hatta buna bir iki gün bile ayırabilirsin. Kolay gelsin.
            Ceyhun GUnes

Yorum

Ceyhun Hocam cok sağolun tavsiyeriniz icin. Valencia da burguet ve hermanos sanchis lopez gitar ureticilerine mail attım. burguet 3f modeline 540 euro fiyat dediler. burguet 2f modeli bu fiyatın iki katı. sanchis ureticisi 3f modeline 640 euro fiyat soyledi.

gonul ister ki burguet 2f almak ,malesef fiyatı yuksek benim icin,

burguet 3f gitarı olan veya bu gitarı denemis olan arkadasların yorumlarını bekliyorum...

Yorum

Selam,

Ben şu an Almanyadayım ve Kölnde avrupanın en büyük müzik enstrümanlarını satan bir kaç binadan oluşan yerine gittim. Burguet 3f modeline 695€ fiyat biçiyorlar. valla bence hemen al derim sana. Almansa 447 modeli ile Hernandez Juan estudio gitarlarını denedim ancak hernandez juan estudio gitarı daha çok hoşuma gitti. Ne yazıkki Burguet 3f modeline bakamadım. ama bir dahaki gidişimde onuda deneyeceğim. Bende arada kaldım diyebilirim sana çünkü burada Hernandez Juan estudio modeli ile Burguet 3f modeli arasında 40 fark var. bilmiyorum ne yapsam. ama hocam, bana soracak olursan burguet 3f modeli daha iyidir.

Yorum

arkadaşlar bence biraz sabredin yeterli paranız yoksa..
                  ramirez fl2 ye kafayı takmış durumdayım,ispanyadan kısmetse getirticem,
                  veya mr sabicas ff yi alıcam.guitarsaloon.com,http://www.zavaletas-guitarras.com/,lester de voe,vicente carillo,valeriano bernal,www.hermanossanchislopez.com,gibi sitelerdeki uçuk fiyatları görünce asabım bozuluyor

Yorum

Manuel Rodriguez C3 F

Yorum

Meraba arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum, bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatabilir mi?

Ben Manuel Rodriguez D Kesit Klasik Gitar'a bakıyorum. Türkiye de 1300 Euro yani 2500 gibi filan. Aynı gitarı ispanya'ya seyahat amaçlı gittim diyelim ki düşünüyorum. Oradan daha ucuza mı yoksa daha pahalıya mı alırım.
                      Diğer sorum şu: İspanya ya gitsem bizzat yaşayan arkadaşlardan yanıt istiyorum: oradan hangi klasik gitarı almamı önerirsiniz. Para pek önemli değil.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                      X