Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bagetler farklı çift olarak mı satılıyo.

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Bagetler farklı çift olarak mı satılıyo.

Mydükkanda dikkatimi çekti baget çiftlerindeki bagetler birbirinden farklı.Bu hepsinde böyle mi?

Eğer senin kastın renk ise renk olarak farkın aslında pek bi önemi yok, önemli olan bagetleri aynı kalınlıklarda olmasıdır.Ama gidipte 2 tane farklı çiftteki 5a bageti aynı çifte sokmaya kalkmayın ağırlık noktaları farklı olabilir.

Yorum

Örneğin;

Bunların ikiside aynı sesi mi çıkarır?

Yorum

Evet aynı sesi alırsınız ama bazen karşılaştığım sorulardan biridir "ama ben aynı tonu alamıyorum." bunun etmenlerinden biri de sizsiniz.
        Bilirsiniz ki insanların kullandığı elleri diğer ellerinden daha güçlüdür.Siz aynı hızda vuruyor gibi düşünsenizde aslında bir eliniz daha hızlı vurmaktadır.Bunu da çalışmayla aşabilirsiniz.
        Bir diğer etmen de derinin aynı yerine vurmamaktır.Aynı tonları yakalamak istiyorsanız derinin aynı yerine vurmak zorundasınız.

Yorum

medivh35 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Evet aynı sesi alırsınız ama bazen karşılaştığım sorulardan biridir "ama ben aynı tonu alamıyorum." bunun etmenlerinden biri de sizsiniz.
          Bilirsiniz ki insanların kullandığı elleri diğer ellerinden daha güçlüdür.Siz aynı hızda vuruyor gibi düşünsenizde aslında bir eliniz daha hızlı vurmaktadır.Bunu da çalışmayla aşabilirsiniz.
          Bir diğer etmen de derinin aynı yerine vurmamaktır.Aynı tonları yakalamak istiyorsanız derinin aynı yerine vurmak zorundasınız.
          Hızlı vurmak + aynı sertlikte vurmak Bunu trampete siyah küçük bir parça yapıştırarak çalışabilirsiniz. Aynı şekilde kayıt yapıp sağ sol el vuruşların dalga formlarına (dalga yüksekliği darbe sertliği, dalga genişliği/süresi de hızı verecektir) bakarak neyi nasıl değiştirmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Ama ikisinin arasında oluşan ufak farklar tuşenizi ön plana çıkartıp sizi bir o kadar makinalıktan kurtaracaktır

Yorum

Herkese teşekkürler Vicfirth 5a aldım.Sorunum düzeldi olay bagetten kaynaklanıyomuş.İlgilenenlere teşekkürler.

Yorum

Baylarx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Vicfirth 5a aldım.
              Doğru tercih

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.