Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bagetleriniz

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Vic Firth Nova, Deneyin kaliteli ve uzun süre gidiyor.. tonlarıda harika

Yorum

Vic Firth American Classic 5A'yı tavsiye ederim dengesi ve ağırlığı bakımından bugüne kadar elime aldığım en güzel baget ve gayet uzun süreli gidiyor(tabi siz kırmak için vurmuyorsanız )

Yorum

Ben Tama kuLLanıyorum tavsiye ederim .

Yorum

bn master tip USA Rock kullanıom
          tavsiye ederim uzun süre alıştırma yapınca ağırlığı hiçbişi fark ettirmiyo

Yorum

Sana benimde kullandığım Pro-Mark TX420N Mike Portnoy Sitck öneririm.Ama baget de gitardakı pena gibi kişisel bir tercihtir.Eger
            Sert çalıyorsan kalın bagetler öneririm.Ama eger hızlı çalıyorsan hafif bagerlerı tercih edebilirsin...
            Son güncelleyen TurkishMike; 27-08-2010, 19:20.

Yorum

Regaltip 9A'ya geçiş yaptım, bagetin ortasına titremeyi alması için kurşun koymuşlar.Sound'u ise funk'a yakın, mutlaka bir kere denemelisiniz.

Yorum

Ben Vic firth 5A kullanıyorum 2 senedir..Çok rahat yeni başlayanlar için tavsiye ederim..Hafif ve kullanışlıdır

Yorum

bende öneri alabilir miyim bizim bi arkadaş var dogum günü için alcaktım davula abanmayaı sever 7 aydır çalıyor hatta bu gün ilk defa konsere çıkacaktı ertelediler acı neyse konuyu bozmiyim öneri istiyorum verebilir misiniz ?
                  Son güncelleyen dragon955; 25-11-2010, 23:30.

Yorum

ben vic firth 5a,5b ve 7a kullanıyorum çok memnunum gayet kullanışlı ve rahat elinden bageti kaçıranlar için sölüyorum (benim hiç başıma gelmedi ) vic firth bagetlerde tutma yeri kaymaz bi maddeyle kaplı baget alırken düşüne bilirsiniz

Yorum

3 senedir aynı bageti,Nova 5b kullanıyorum.Çok yüksek tuşeli çalıyorum.Hiçbir sorunuda görmedim

Yorum

aslında baget modeliniz çaldığınız müzik tarzıyla alakalı. ben metal çaldığım için uzun süredir 5b tercih ediyorum. 7a kullandığımda 3. saatini dolduramamıştı ayrıca ne zaman bir müzik dükkanına girip baget modelimi söylesem onlar çok ağır nasıl çalıyorsun yorulmuyor musun gibi şeyler duyuyorum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                        X