Duyuru

Collapse
No announcement yet.

twin pedalları bildikleriniz

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• twin pedalları bildikleriniz

bu aralar twin pedallara bakıyorum , maxtone nın twin leri biraz uygun geldi performansta nasıl kullananlar var sa yardım etsin ya da önere bilce markaları kullandıklarını yazarsa
    herkez hemen tama diyip kestirip atmasın tama lar cok rahat ama fiyatları okadar da uygun gelmedi bana ben tek pedallı olanı denemiştim
    biraz yorum bekliyorum . hertürlü marka olur nerde bulucamıda yazarsanız iyi olur.

pearl diyebilirim model hatırlamıorum ama stüdyo pearl twin vvar canvar gibi

Yorum

iron cobra fiyatı biraz baba 490 $ civarı

Yorum

arkadaşın dediği pearl Eliminator olması lazım pearl lerinde fiyatları iron cob
        ra dan farksız ben twin alıcam fiyat araştırıyorum(büyük ihtimalle maxtone alıcam en uygun o)**** yamaha var onlarda 400 milyon civarı.yalnız maxtone nun çift zincir olması olayıda var ki bu çok iyi iron cobra,pearl bunlarda çift zincir ama bu standard ta maxtone en iyisi

Düzenleyen - jaska on 05/04/2007 20:58:03

Yorum

yamaha çok klasik duruyor bence ama fazla sürtünerek pedalın performansını degiştirmiyosa iyidir
          maxtone en ucuzu 1 zinceir var ondan sonrakilerde çift var
          denediysen nasıl sürtünmesi filan gecen bi pedal kullandım bayağı abanman gerekiyor du

Yorum

valla safaktas tam bilmiyorum bak belki bilirsin www.turkdrum.net diye bi site var davul için mükemmel bi site bende üyeyim orda ben twinlerle ilgili bi forum açtım maxtone kullananlar iyi oduğu memnun olduklarını söylediler bi de ordan bak benim bildiğim kadarıyla hatta bi arkadaş maxtone çift zincir twinine iron cobra yay takmış ve memnunum diyo sende bi bak istersen siteye kullananlar genelde memnun

Yorum

sagol verdin, direk üye oldum orada bilgisini paylasan arkadaslarda var burdaki gibi bayağı ilerlerim

Yorum

iron cobra power glide 300$ a düşmüş. power glide olayı mükkemmel bi şey. bende iron cobra mono var. sağdan soldan para bulsam almayı düşünüyorum ama bi yandan çift cross ve 6 tom davul olayını da düşünüyorum...

Yorum

maxtone çift zincirli kullanmıştım dp 2011 miydi öyle bişeydi modeli çok memnundum iron cobraya yakın performans verdi desem yalan söylemiş olmam.

Yorum

slm arkadaşlar ya ben gitarcıyım davulcu bi arkadaşımdan kalma elimde bi twin var hiç bi sorunu yok çift zincirli falan kullanılmamış gibi nerdeyse ama ara halatı ve işte hi hat ın oraya konan ek pedalı yok yani cross a dayanan çiftli ana pedal var ilgilenen olursa satacam uygun fiyata ,twin fiyatları malüm benim işime yaramıo ihtiyacı olana cüzi bi fiyata vericem evde dururo boş boş

Yorum

tama iron cobra al ömür boyu kullan budur yani. ama power glide olmasına dikkat edin.

Yorum

tabiki Iron Cobra üstüne twin pedal yoktur... pearl lerde çok sağlam pedallardır ama Iron Cobra'dan fiyat olarak pek farklı olduğu söylenemez Maxtone'un twin pedallarıda kısa ömürlü olur ben söylim bende alıcam yakın bi zamanda twin pedal ama maxtone düşünmüyorum açıkcası. keşke durumum olsada Iron Cobra çaksam.... Kolay Gele!

Yorum

BEN YENİ ALDIM ÇOK İİ SAĞLAM Bİ TWİN İSTERSEN SANA SATABİLİRİM 250 YTL...GELİR GÖRÜR ÇALARSIN ÖZEL YAPIM.ÇOK ACİL PARAYA İHTİYACIM WAR O YÜZDEN SATIYORUM ALDIĞIM FİYAT 320 AŞAĞISINI DA BULMAK ZOR...NEYSE EKLEYİN GÖRÜŞELİM...kaya.omur@hotmail.com

Yorum

Iron Cobra hakikatte çok iyidir, fakat fiyatı tuzludur. Hele ki borsa düşmüş, dolar bu kadr yükselmişken...

Yorum

slm arkadaşlar ben 2-3 gün önce maxtone un pedalını aldım dp 2021 bence çok iyi bir pedal tamam param olsa biraz daha tama vea pearl almayı isterdim ama malum onlarda pahalı *** ama bence parası az olupta twin almak isteyenler maxtone dp 2021 vea 2011 di sanırım onuda alabilrler eğer paranız varsa durmadan tama pearl alın

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X