Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kafanıza takılan herseyi sorun tamam mı?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Kafanıza takılan herseyi sorun tamam mı?

sevgili davulcular lars'ı,david silveria'yı mtv de gorenler gorupte ozenenler kafanıza takılan herseyi yazın sorun.Buarada bence dünyanın en iyi bateristi tabii ki LARSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
    Son güncelleyen canKUTTT; 07-01-2010, 15:19.

David'de bişiii gördüm KoRn Untouchables release concert'ta bööle yuvalak siyah bi olay, ona vuruyodu...! elektro bateri die bişii mi var yoksa?!

Yorum

ewet var.hoş bi şey.ama tabi ki gerçeğinin yerini tutmuyor bence.güzel ama bi geçeğine hissede hissede vurmak var,bi elektro da vuruyormuş gibi yapmak var.ama sen gene de bi elektronun tadına bakmaya çalış!)

bu arada s1lverla bence de en iyi baterist larssss...!ve sana bir şey sormak istiyorum sen kaç yaşındasın ve bateri çalıyor musun?yani profesyönel mi?yoksa kafana göre mi takılıyorsun?ben de bateri manyağıyım da o yüzden sordum.seneye de doğru düzgün kurs almaya başlıyorum.eğer yardımcı olabileceksen bana tavsiyelerin neler?))

ya arkadaşlar ben kafayı yiyecem herhalde ***... ya ben harbi harbi manyağım yaaa BATERİ MANYAĞI!gece gündüz hep bateriyi düşünüyorum yani bateriyi profesyönelce çalabileceğim zamanı düşünüyorum bi türlü aklımdan çıkaramıyorum.sürekli onun ve benim üzerine hayaller kuruyorum.acaba bunlar boş hayaller mi?yardım edin kafayı yiyecem yaaaa! HELP!

Yorum

Laylaylom un sitesinde ücretsiz bateri kursu falan diyor ama sayfa açılmıyor, giden varmı bu kursa?
        Ben gitmeyi düşünüyorum ama hala ücretsizmi fln bilen varsa yazabilirmi?

Yorum

laylayloma gitme çünkü ücretsiz ayaklarına sadece uufak seyler ogretiolar ve bır ay bunu bırakınca mutlaka oraya devam etmen için ısrar edecekler sakın baslama.Ayrıca noemie david silveria nın konserinde kullandığı siyah küçük davul seti elektro değil özel yapım davullar silveria ya ozel nasıl munky ile head gitarlarını özel akort ediyolar davidinkide ona özel.ok? buda 17 yasındayım ve profesyönel calıorum 4.5 sene ders aldım trıgondan ok?

Yorum

**** sorcam, arkadaşım bateri çalmayı öğrenmek istiyo. Anadolu yakasında bildiğiniz bir bateri kursu var mı? şöyle fiyatıda uygun olan..

Yorum

ya bende bateri manyağıyım bana öretebilcek birini arıyorum avrupa kısmından !!!

Yorum

Abijim bende lars manyağıyım bende çok severim onu hatta bu işe beni başlatan desek yalan olmaz amma velakin ben en çok onun şarkılarında değilde blind guardian ve sepultra şarkılarında zorlanıyorum soora bi mike portnoy gerçeği ile yüzyüzeyiz herkes kabul etmiş onu kimileri sırf teknik die ona bence öyle değil adam deli gibi cross kullanıo ve ben şu crossa hastayım
                Ama ne olursa olsun Always Lars
                ondaki yaratıcılık ve melodiye ahenk katmak hiçbirinde yok bence
                Metallica şarkılarını onun değilde kendi istediğin gibi çalarsan hiç bi tat vermio
                Belkide biz çok dinleyip ezberlediğimiz için bilmiyorum
                Neyse adam son albümde Kirk ün bile yerini doldurmuş daha ne yapsın
                Şarkılarda gitar değil bateri soloları var resmen
                Helal sana koçum LARS...

Yorum

evet Lars kaliteli adam. ama son albümde de abartı yerler var. bazi yerlerde albümü bateri ensturmantal fln saniyosun (var mi böyle bisi)

Yorum

ne güzel işte harbi bateri ensturmantal bi album falan varmı ¿

Yorum

ne güzel işte harbi bateri ensturmantal bi album falan varmı ¿

Yorum

Yok be o kadar da deildir artık en azından ben görmedim neyse fazla dağıtmayalım konumuzu..

Yorum

Yok be o kadar da deildir artık en azından ben görmedim neyse fazla dağıtmayalım konumuzu..

Yorum

Öyle albümler mevcuttur.. Gregg Bisonete,Cozy Powel vs vs bu tip albumler yayınlamıslardir araştırırsanız keşfedersiniz

Yorum

öyle albümleri bulmak iyi bir araştırma gerektirir bence.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X