Duyuru

Collapse
No announcement yet.

standart davul

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• standart davul

Arkada? size ufak bir sorum olacak standart bir rock davl kurmak için ne gibi ekip manlar lazim yani zil sayisi ve di?er ?eyler.

kurmak istedi?im davul biraz göze bir de i?imi görmesi lazim nu konu hakkinda bana yardimci olursaniz sevinirim
    Not:Ekipmanlarin ismin ingilizce olarak verir seniz daha makbule geçer

2 crash ,1 ride .

Yorum

snare bass drumy söylemeye gerek yok herhelde
      davullar için 3 setup yazayym sana
      1.si
      2 alto tek foortom en standart kullanymy en kolay rock için uygun setup budur
      2.si
      tek alto 2 floor tom kullanymy daha zordur ama görüntü bana göre daha ho? olur
      3.sü
      bu biraz paranyn olmasyyla alakaly bi bok en iyi setup bu ama biraz pahalyr
      3alto 2 floor tom

ZYLLERE GELYNCE
      para olarak en çok kaçan edevatlar
      bir hi-hat bir ride 2 crash i?ini görür
      ben derimki ride'y istanbul radiant murathan al
      crash lerdede rock davulu oldu?u için daha parlak tynyly ziller seç derim

ama bende para bok sorun de?il dersen ?öyle bi setup yazarym sana zil için

1hi-hat
      3 crash (crashlerin boyutlary ve tynylary faarkly olsun)
      1ride
      1 crash ride
      1 china (20'' civary)
      2splash

Düzenleyen - morkeste morke on 25/04/2004 15:13:45

Yorum

korn ve morkeste morke abi çok sagul hakkaten çok yardiçi oldular güzel bir davul buldum 500 dolara ögrenci davulu ama zaten benim örencime alinacakti yakinda da alicaz

Yorum

Bateri markasını yazmıyorum ama tabiki tom1 tom2; florr tom; 2 adet crash inc leri 17 18 olabilir aynı olmasın 1 hi hat ve 1 de ride hatta standartta 3 zil vardır 1 crash 1 ride 1 hi hat
          standart dediğin için yazdım

Yorum

rock davul kur dersen arkadaşlar setupları yazmış zaten.bu iş daha çok maddiyata bağlı.ucuza kurmak istersen normal bir davul setup ı al yani kick,tom1,tom2,flortom ve snare 'den oluşan klasik bir set.buna bir zil seti alırsın içinde 14''hihat,20''ride ve 16'' crash bulunuyor.ilave olarak 17'' crash daha alırsın normal bir setup'ın olur.biraz daha geniş olmasını istersen özel olarak yardımcı olabilirim.kendi setup'ımı toplarken çok araştırma yapmıştım çünkü.aşağıdaki gibi bir set için gerekli olanları yazabilirim benim davul setim bu çünkü.
            [IMG][/IMG]

Yorum

naziii isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              rock davul kur dersen arkadaşlar setupları yazmış zaten.bu iş daha çok maddiyata bağlı.ucuza kurmak istersen normal bir davul setup ı al yani kick,tom1,tom2,flortom ve snare 'den oluşan klasik bir set.buna bir zil seti alırsın içinde 14''hihat,20''ride ve 16'' crash bulunuyor.ilave olarak 17'' crash daha alırsın normal bir setup'ın olur.biraz daha geniş olmasını istersen özel olarak yardımcı olabilirim.kendi setup'ımı toplarken çok araştırma yapmıştım çünkü.aşağıdaki gibi bir set için gerekli olanları yazabilirim benim davul setim bu çünkü.
              [IMG][/IMG]
              Güzel yorum +1

Yorum

eyvallah

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.