Duyuru

Collapse
No announcement yet.

M-Audio Fast Track USB II ile ilgili soru.

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Program M-Audio Fast Track USB II ile ilgili soru.

Arkadaşlar yaklaşık bir yıl önce bi fast track usb 2 aldım kendime o günlerde pc ye takıp kullanmayı denedim başaramadım kaldırdım kutusuna daha bugün tekrar elime aldım, şimdi sorunum şu.

ilk olarak gitarı alete taktım aleti usb den pc ye taktım kulaklığımıda alete taktım kulaklığa direct monitoring açıkken hafif crunch clean arası bir ses geliyor sesde sorun yok faket pc kolonlarından gene pc sesi geliyor yani ses sadece gitara geliyor neyse guitar rig 5 kurulu onu açtım programda tık yok ne seçtiysem ayarlarına girdim altını üstüne getirdim gene ses yok programda. programın driverını kurdum fotolar şöyle ayarlardan.

arkadaşlar gene olmassa aleti satıcam şimdiden teşekkürler.

Adamım biraz geç oldu ama hiç kimse cevap vermemiş bakan olur belkide çözmüşsündür sorununu. Guitar Rig genelde ses kartlarıyla hep sorun veriyor. Ben Amplitube fanıyım ama yinede bikaç caps aldım. Belki Sorununu çözer.

Öncelikle Ses kartının driverını yükledinmi ona bak. Avid aldığından dolayı fast track'i avid'in sitesinden indirmen gerekecek.

Eğer indirdiysen Resimdeki parametrelerle oynaman gerekecek.
    Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	1
Size:	22,1 KB (Kilobyte)
ID:	451088
    Örnekleme miktarında aşırıya kaçmamanı tavsiye ederim. Connected yazmayabilir sende, 1. gönderdiğin resimde altta giriş çıkış süreleri yazmıyordu. Muhtemelen driver'dan kaynaklı.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    Initializing Tabs & loading Content...
    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
    X