Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Amfi programlarını kullanmak için ideal ses kartı?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Arkadaşlar kusura bakmayın üyeliğim sınırlı olduğu için başlık açamadım. Ben audacity, acid pro vs. programlarda kayıt ve düzenleme yapmak istiyorum. Bütçem 200-250 TL civarı. Bu fiyata alınabilecek iyi bir ses kartı öneriniz var mı?

Yorum

umut581 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar kusura bakmayın üyeliğim sınırlı olduğu için başlık açamadım. Ben audacity, acid pro vs. programlarda kayıt ve düzenleme yapmak istiyorum. Bütçem 200-250 TL civarı. Bu fiyata alınabilecek iyi bir ses kartı öneriniz var mı?

2.el bir M.audio kart alabilirsin

Yorum

M-Audio Revolution 5.1 buldum fiyatı 180 TL civarı işimi görür mü acaba?

Yorum

asio hangi sürümü kurdunuz..?ben asio all4 ü kurdum ama maalesef sonuc alamadım.yardım edersenız sevınırım...

Yorum

güzel paylaşım olmuş arkadaşlar .. =)

Yorum

arkadaşlar bende hp compaq presario laptop var ses kartı bölümünde ise aygıt yöneticisinde
              Conexant High Definition SmartAudio 221
              NVIDIA HDMI Audio
              yazıyor ben laptop a elektro gitar bağlamak istiyorum ama ses kartı yanarsa die korkuyorum laptop oldugu için ses kartınıda değiştiremiyorum internet sitelerinde usb 7.1 ses kartları var onlar işime yarar mı acaba **** hiç ihtiyacım yok mu yukardakı bilgiye göre bana bir yardımcı olsanız lütfen

Yorum

arkdaşlar ses sistemine mi bağlıyoruz yoksa ses kartına mı gitarımızı?

Yorum

arkadaşlar benim en son takıldığım yerlerden biri ise ses kartına bağlıyacaz ses sistemine mi?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                  X