Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Guitar rig kullanırken diğer tüm sesler kapanıyor

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Program Guitar rig kullanırken diğer tüm sesler kapanıyor

arkadaşlar bilgisayarımda Guitar rig kullanırken windowsdan gelen diğer tüm sesler kapanıyor. Bunun çözümünü bilen var mı? medya oynatıcılarından ses alamıyorum.

evet aynı sorun bende de var çözemedim bi türlü

Yorum

Muhtemelen Asio4all kullanıyorsunuz, Asio4all sürücüleri çalışırken onu kullanmayan uygulamalardan ses gelmiyor, normal bir durum yani.

Yorum

Arkadaşlar aynı sorun bendede var.İşin garip tarafı windows xp kullanırken böyle bi sorun yok ama windows 7 (büyük ihtimalle vistada oluyodur aynısı) bu sorun peşimi bırakmıyor.İki sistemde asio driverleri kullanıyorum.Sorunu çözün isteyin ne isterseniz

Yorum

bunun sebebi programın kullandığı ASIO4ALL driveridir diğer programlarıda kullanmak istiyorsanız örneğin winamp bunun için winamp a uygun ASIO4ALL plugin i yüklemelisiniz...

Yorum

Eğer dinlediğiniz müziğe eşlik etmek isterseniz size şunu önerebilirim.
            Mesela ben kayıt programı olarak Mixcraft 4.5 kullanıyorum. Önce Mixcraft'ı açıyorum. Daha sonra kanallardan birine (örneğin 1. kanal) çalmasını istediğim parçayı sürüklüyorum. Ardından başka bir kanal üzerinden (mesela 2. kanal) gitarı, bası ya da mikrofonu bağlıyorum. İstediğim VST efektini 2. kanal üzerinden açabiliyorum. Ayrıca Guitar Rig'de Mixcraft üzerine VST olarak bindiği için onuda kullanabiliyorum. Hatta kullandığım diğer programlar ile birlikte kullanma şansına sahip oluyorum. İşte bu kadar

Yorum

yeni konu yerine burdan devam edeyim.

@halim_duman_35 veya bilen biri

nasıl yaptığını açıklıyabilirmisin acaba? Hiç bitürlü yandan ses alamıyorum asio olarak kullandıgım halde diğer programlar içinde asio kullanıyorum ama yine alamıyorum ses sadece rig den alıyorum **** ilk açtıgım hangisi ise

Yorum

guitar pro ile birlikte kullanmak istiyorum olmuyor yardım edin lütfen kafayı yicem

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X