Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ses alamıyorum

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

100-200 liralık seskartı alıp bu proyu düzgün çalıştıracaksakkk,bence bu paraya ikinci el bir anfi alırım veya biraz daha koyup daha iyi bir anfi alırım

Yorum

Benim ses kartım onboard. Şu anda pc de hem cubase sx3 hem de Guitar Rig3 kurulu. Hiçbir sorun yok.Ne gecikme ne gürültü. Misss. Asio4all isimli programı kur. Gerekli ayarları yap. Ses denetiminde SW synth falan var bunları iptal et. Asio4all ayarlarında Asio buffer size yazar. Onu 512 yap. 1024 yaparsan da çalışabilir de bende çalışmadı ben 512 ye indirmiştim. Böyle yani şimdilik beni idare ediyor

Yorum

Ses alamıyorum

Merhabalar;

bende dizüstü on board ses kartı var (Windows 7 ile). Ses alıyorum fakat guitar rig üzerinden değil. Direk çıkış veriyor. Her türlü ayarı yaptım. Harici bir ses kartı falan mı almam lazım.

Herkese kolay gelsin.

Yorum

creative ses kartıyla ses alamıyorum

aynı sorun bende de var. creative sound blaster x-fi ses kartı var şu üstünde ses ayar düğmesi olan, ama ses alamıyorum sadece bir cızırtı geliyor. asio da kurulu asioyu da seçiyorum ama yine tek bir ses gelmiyor. mic line in girişi ve sesleri de açık, çalarken ses geliyor ama ses programdan gelmiyor. ne yaptıysam olmadı, pes ettim zaten.

ne varsa eskilerde var, alacaksın lambalı amfini uğraşmayacaksın böyle zartturu zurtturu şeylerle
          Son güncelleyen teomangibi; 12-04-2011, 23:18.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
          X