Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Guitar Rig 3 Cızırtıyı En aza indirmek içn ?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

programı yükledim sesi alıyorum cızırtı falanda yok ama fena bir eko var bütün eko ayarlarıyla oynadım hiç bir düzelme yok yardımcı olur musunuz.

Türkçemiz
    Lütfen mesajınızı düzenleyip bu uyarıyı silin.
    Son güncelleyen gxxxll; 30-09-2010, 01:46.

Yorum

aynı sorun bendede vardı çözdum ama şimdide ses gecikiyor.

Yorum

bana da bir yardımcı olsanız

Yorum

Ses kartı olmadan güzel ton alıyorum demek tondan ne anladığınıza bağlı.

Yorum

Majesty* isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            arkadaşım ben bugun elektro gitarı aldım ve yrnda jack dönüştürücü alıp pc ye bağlycam ve benim ses kartı oldukça dandik C-Media diye bir ses kartı ayrıca onboard ve seçeneklerde line-in diye birşeyde yazmıyor şimdi ne yapmam gerek mikrofondanmı takıcam ve taktığımda ses alabilirmiyim bi yardım ederseniz çok sevinirim
            dönüştürücüyü jakın ucuna takıp mikrofondan giriş yapıcaksın.aiso4all diye bir program var onu indir önce uğraş sonra çözersin çok zor bir şey değil zaten.

Yorum

Arkadaşlar jakı mikrofondan değil de line girişinden bağlayın ses kartınızdan da audio in i line olarak seçin, sadece gitarın sesi gelecektir hiçbir cızırtı kalmayacaktır

Yorum

bağlantıyı line dan yapın, resimde gösterdiğim yeri de sola çekin yani sonuna kadar kısın..
                http://i53.tinypic.com/2mrtj6e.png

Yorum

Benim sormak istediğim şey biraz daha farklı...
                  PuppetsMaster gibi distortion'lı bir ayar seçtiğimde çalmasam bile acayip şekilde gürültü oluyor.. Ancak elimi örneğin switch'deki metal kısma veya jack'daki metal kısma koyduğumda gürültü gidiyor.. Bunun sebebi nedir bilen var mı? Jack'dan kaynaklanıyor olabilir mi?

Yorum

ThrasHate isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    Benim sormak istediğim şey biraz daha farklı...
                    PuppetsMaster gibi distortion'lı bir ayar seçtiğimde çalmasam bile acayip şekilde gürültü oluyor.. Ancak elimi örneğin switch'deki metal kısma veya jack'daki metal kısma koyduğumda gürültü gidiyor.. Bunun sebebi nedir bilen var mı? Jack'dan kaynaklanıyor olabilir mi?
                    topraklamadan oluyor o. aynısı bana da oldu bilgisayarı topraklayınca düzeldi

Yorum

man1ac isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      topraklamadan oluyor o. aynısı bana da oldu bilgisayarı topraklayınca düzeldi
                      cevap için teşekkürler ancak aynısı amfiye bağlıyken de oluyor... nasıl bir çözüm önerirsiniz?

Yorum

asio4all kullanırsan cızırtı iner.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse