Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Guitar Rig 3 Cızırtıyı En aza indirmek içn ?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Guitar Rig 3 Cızırtıyı En aza indirmek içn ?

sizce ne yapmalıyım arkadaşlar

Input moduleündeki kırmızı ışığın yanında Noise(gürültü) kapatma yeri var onun açık olduğundan emin ol.(NR nin altında).

Yorum

Loudness diye bi seçenek varsa sıfırla bizim TV'de öyle sonuna kadar acıyom sesi de acıyom alttan titretiyo

Yorum

cyber_chaos isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Input moduleündeki kırmızı ışığın yanında Noise(gürültü) kapatma yeri var onun açık olduğundan emin ol.(NR nin altında).
        bendede o sorun vardı yaptım düzeldide o ötmenin sebebi ne acaba

Yorum

Hocam ötmeyi falan kesebildim ama şimdide çalarken normal clean'dayken ses hiç gecikme yapmadan eş zamanlı şekilde çıkıyor fakat distortion'u açtığımda hoparlörlerden önce gitarınsesi ardındanda kısık birşekilde derinlerden distortion duyuluyor.Ses bayağı temiz sayılır.Büyük sorunu çözdüğüme göre bununda bi yolu vardır muhakkak değilmi?Distortion sesinide eş zamanlı duyabilmem için ve normal gitar sesini duymadan daha yüksek seste distortion'u duyabilmem için neyapmam gerek?Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Yorum

Ses Ayarları Denetiminden Mikrofonun Gelişmiş menüsündeki butun tıkları kaldır mikrofonu kapalı duruma getir gecer sanırım

Yorum

o ötemeyi nasıl geçirebiliriz gitar çınlıyo resmen

Yorum

benim ayarlar bu sekil her hangibi bir çınlama yok ama bi dene istersen bu ayarlarla bendede ses gecikme sorunu var beni çok uyuz etti bu sorun

http://img442.imageshack.us/my.php?image=ringwz4.jpg
                Son güncelleyen Landser; 08-02-2009, 23:22.

Yorum

arkadaşlar o sorunu halletmek için ses kartınızın mükemmel olması lazım öyle biliyorum

Yorum

VenoMMaN isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar o sorunu halletmek için ses kartınızın mükemmel olması lazım öyle biliyorum
                    Acer aspire laptop kullanıyorum Realtek marka (onboard) ses kartım ne derece mükemmel olabilir? Hatta iyi diye nitelendirmeyi bile hak etmeyen bir ses kartı
                    Gecikme yok ötme yok!

Asio4All yükleyin gecikme yaşamazsınız. Ötme sorununu tam olarak anlamadım ama dip gürültüsüyse arkadaşımız belirtmiş zaten nasıl yapılacağını.
                    Ek bir şey daha; gitarınızı line-in girişinden bağlayın mikrofon girişini kapatın

Yorum

kurduğun efek düzeneğinin başına noise reduction koyarsan cızırdamayı kesebilirsin.

Yorum

VenoMMaN isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        yok arkadaşım o kadr da değil ya bi creative sound blaster olsa yeter

Yorum

Bende kullanıyordum o sesin dandikliğine dayanamayıp amfi aldım marshall mg 15 ve çok memnunum bence uğraşmayın böyle şeylere kulağınızın ayarı bozulur bırakın alın bi amfi

:beer:

Yorum

3rm@N isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            Acer aspire laptop kullanıyorum Realtek marka (onboard) ses kartım ne derece mükemmel olabilir? Hatta iyi diye nitelendirmeyi bile hak etmeyen bir ses kartı
                            Gecikme yok ötme yok!

Asio4All yükleyin gecikme yaşamazsınız. Ötme sorununu tam olarak anlamadım ama dip gürültüsüyse arkadaşımız belirtmiş zaten nasıl yapılacağını.
                            Ek bir şey daha; gitarınızı line-in girişinden bağlayın mikrofon girişini kapatın
                            arkadaşım ben bugun elektro gitarı aldım ve yrnda jack dönüştürücü alıp pc ye bağlycam ve benim ses kartı oldukça dandik C-Media diye bir ses kartı ayrıca onboard ve seçeneklerde line-in diye birşeyde yazmıyor şimdi ne yapmam gerek mikrofondanmı takıcam ve taktığımda ses alabilirmiyim bi yardım ederseniz çok sevinirim

Yorum

Eğer laptoptan çalışıyorsan, fişi çek, gürültünün azaldığını duyacaksın. Nedeni prize taktığın fişin manyetik alan oluşturmasıdır.
                              Son güncelleyen flightsim; 26-06-2010, 13:26.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X