Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ses ve nota sorunu.

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Arıza Ses ve nota sorunu.

Arkadaşlar bilgisayarımda cubase de , cakewalk da yüklü. Fakat ikisinden de ses alamıyorum. Cubase'i onboard kartlarda çalıştırmanın bir yolu yok mu? Ses kartım Realtek high definition audio.

Ayrıca bu cubase'de mutlaka enstrümandan kayıt alıp sonra onu işlemek zorunda mıyız? Nota girebileceğim bir yer yok mu?
    Son güncelleyen maestro; 26-08-2011, 04:43.

Sesi bilgisayardan alman için programda f4e bas. Ordaki input ve output seçeneklerini bilgisayara göre tıkla. Ses kartını mikrofonu falan.

Nota girerek çalmak pek kolay iş değil. Sabır işi. Gitar pronun daha karışık hali gibi. Bildiğim kadarıyla gitar klavyesi üzerinde değil de piyano tuşları üzerinden notalar yazılabiliniyor.

Yorum

Teşekkürler. Peki daha kolay kullanımlı bir program biliyor musun bilgisayar üzerinde müzik yapabileceğim?

Yorum

Aslında cubase de başlangıcı atlatabilirsen kolaydır. Başta zor görünür. Yavaş yavaş çözersin olayı. FL studio diye bi program varmış. Daha kolay olduğunu söylüyorlar. Ama ben bakmadım hiç. Bilemiyorum.

Yorum

maestro isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Teşekkürler. Peki daha kolay kullanımlı bir program biliyor musun bilgisayar üzerinde müzik yapabileceğim?

en basit ve kullanışlısın bence guitar pro. cubase'i biraz kurcalasan çözersin. profesyonel bir program sonuçta, bilmekte fayda var.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
          X