Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bass icin onerilecek kitaplar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Bass icin onerilecek kitaplar

[/b]Arkadaslar bass icin onerilicek kitapları yeni baslayan ve kendini gelistirmek isteyen arkadaslarımız icin burda toplamaı dusunuorm lutfen elinizden geldigince paylasmaya calısın.[/b]

<font size=4>benden bir kitap Nezih Onur un "Bas gitar metodu" adlı kitap [/b] set olarak karsınıza cıkacaktır nota egitimi -metod -akord diziliminden tutun arpeje kadar hersei bu kitapla ogrenebilir kendinizi gelistrebilirsnz. VCD ve midi ses ornekleri ile mukemmel bir kitap[/b]

Selam tavsiye edebileceğim kitap Savaş yatmaz&Bora ulusoy bas gitar metodu kitabı yanında dinleyerek anlamaya yardımcı olacak birde cd bulunuyor başarılar.....

Yorum

yazdıklarınız için sağolun
      ben bass gitar aldığımda hiç kursa gitmeden bu kitabı açsam işime yarar mı ?

Yorum

Yarar tabi ama sana hatalarını söyleyecek biri lazım e kitapta seni uyaramayacağına göre fazla zaman geçmeden de bi' kurs şart sanırım

Yorum

saolun bu site gitar almamda ve öğrenmemde şimdiden yararlı oldu

Yorum

bora uslusoyun kitabını şiddetle tavsiye ederim hem çok kolay öğretiyor hemde çok iyi öğreniyorsun

Yorum

Bora Uslusoy'un kitabını nerde bulabilirim? İstanbul-Kadıköy'de her yere baktım ama bulamadım.

Yorum

bora ulusoyun kendi resmi web sitesi vardı belki de ordan bulubilirsin ya da modern Müzik Akademisininin sitesinde veya MyDukkan dan
                Son güncelleyen redwings; 28-01-2009, 15:31.

Yorum

ŞİDDETLE BORA USLUSOY

ben hiç kursa falan gitmedim bi ton teknik burdan örendim , artı kendi çabamla .. hayatta kalcak kadar bişiler yapabiliosun
                  Son güncelleyen Enis Kurtay; 29-01-2009, 22:02.

Yorum

blood isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    Bora Uslusoy'un kitabını nerde bulabilirim? İstanbul-Kadıköy'de her yere baktım ama bulamadım.
                    Akmar'da vardı...

Yorum

1.5 senedir bas gitar çalıyorum.Bora Uslusoy'un kitabını asla önermem.
                      Bass Guitar For Dummies bu kitabı bulabilirsen muhakkak al bende gitar versiyonu var oda çok güzel bass için olan da var...D&R dan bulursun.
                      Bora Uslusoy'un metodu da zaten benim dediğim kitaptan yararlanmış..
                      Bora Uslusoy'un metoduyla benim dediğim Bass Guitar For Dummies kitaplarını bir karşılaştır ve benim dediğim kitabın çok daha güzel anlattığını göreceksin.
                      Son güncelleyen Ç. Bartu; 28-01-2009, 15:30.

Yorum

bora

bora uslusoy hepsiburada da estorede istanbulda tünelde senkop müzukte var ,stokta görünüyor, istersende senkopa sorabilirim. en iyi türkçe kaynaktır................

Yorum

hakinen1985 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          bora uslusoy hepsiburada da estorede istanbulda tünelde senkop müzukte var ,stokta görünüyor, istersende senkopa sorabilirim. en iyi türkçe kaynaktır................
                          Bass Guitar For Dummies'e baktın mı hiç? O da Türkçe zaten

Yorum

Ç. Bartu isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            Bass Guitar For Dummies'e baktın mı hiç? O da Türkçe zaten
                            söylediğin kitap çıkmadı hiçbir yerde en azından satılık olarak yok d&r de guitar for dummies var ama bass olanı yok sen nereden temin ettin acaba ???

Yorum

Bende kitabın gitar için olanı vardı...Arkadaşım bulmuştu onda gördüm yurtdışından bulmuş o..D&R daki elemanlarla görüşseydin aslında getirme fırsatları vardır sonuçta o yayının gitar için olanını getiriyorlarsa bas için olanı niye getirmesinler ki?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X