Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Funk,jazz,blues yapmak için uygun processor veya pedal arıyorum?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Eğitim Funk,jazz,blues yapmak için uygun processor veya pedal arıyorum?

arkadaşlar bass gitar çalıyorum ve funk,jazz,blues gibi genelde soft ve hafif şeyler çalıyorum zaman zamanda rock tabiki uygun bir ekipman arıyorum aslında tabi bu processor mü olur pedal mı olur tam bilemiyorum ne yapmam gerektiği bu sebeple sizin fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

sana Zoom B2.1U Bass Guitar Multi Effects Pedal öneririm tonları yumuşak ve kaliteli

Yorum

aslında analogda düşünüyorum güzel toplasam şöylede gözümde büyüdü bayağı uğraşmak gerekiyor.

Yorum

bayağı uğraşman gerek çünkü hepsini deneyerek alcaksın **** biraz masraflı

Yorum

arkadaşlar bass gitar çalıyorum ve funk,jazz,blues gibi genelde soft ve hafif şeyler çalıyorum zaman zamanda rock tabiki uygun bir ekipman arıyorum aslında tabi bu processor mü olur pedal mı olur tam bilemiyorum ne yapmam gerektiği bu sebeple sizin fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.aslında analogda düşünüyorum güzel toplasam şöylede gözümde büyüdü bayağı uğraşmak gerekiyor.

Yorum

sparx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            aslında analogda düşünüyorum güzel toplasam şöylede gözümde büyüdü bayağı uğraşmak gerekiyor.
            analog alma derim. boss'un 3-4 pedallı aletleri varya ondan tavsiye ederim. almadım ama alan 2 arkadaşım gayet memnunlar. binbir çeşit ton alırsın işte. epey pahalılar yalnız temiz 2.el bulabilirsen daha iyi.

Yorum

Merhaba foruma yeni katıldım. eğer profesyonel bir prosesor arıyorsan elimde Line 6 Bass Pod Pro 19'' mevcut.. Askerlik nedeniyle piyasa fiyatının altında veriyorum İlgileniyorsan Pm atabilirsin

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
              X