Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Digitech Drive/Distortion-Big muff

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Digitech Drive/Distortion-Big muff

Drive ve distortion tonlar için bir pedal almayı planlıyorum ve Digitech XBD-Electro Harmonix Bass Big Muff Pi arasında kaldım. Bana sanki digitech biraz daha geniş tonlu bir pedal gibi geldi ? Siz ne önerirsiniz ,hangisiyle daha iyi sonuçlar alınabilir ? Eskişehir' de olduğumdan dolayı pek deneme seçeneğim yok, internet üzerinden alacağım. Bunun için biraz kararsız kaldım . Şimdiden teşekkürler
    Son güncelleyen Ç. Bartu; 03-02-2010, 19:09.

big muff'ı öneririm kesinlikle. şu anda overdrive ve distortion Boss OS-2 kullanıyorum. ben de big muff'a geçmeyi düşünüyorum.

Yorum

yalnız, electro harmonix yalnızca distortion seçeneği sunuyor. digitech XBD ise overdrive ve distortion aralığında daha geniş ton imkanı sunuyor.

eğer ekonomik olarak bakıyorsan, digitech XBD'nin az kullanılmış 2. ellerine bakabilirsin.

elbette electro harmonix'in distortion tonları daha tatmin edicidir. ancak şu da var ki, bass gitarda distortiondan çok overdrive ile verim alabilirsin. bunun için de tek başına overdrive pedalları işini görebilir.

sonuç olarak, eğer metal çalacağım ve sertlik istiyorum diyorsan, electro harmonix bulabileceğin en iyi maliyet - verimlilik sonucunu verir. fekat eğer daha geniş ve daha çeşitli bir sound istiyorsan digitech şimdilik işini görür hatta ekonomik olarak da 2. ele yönelirsen iyi bir sermaye karı edebilirsin.

Yorum

Yok ya digitech'ten uzak durulmali bence.

Yorum

Big Muff gerçekten çok güzel bir pedaldır, çok da güzel sesi vardır ama çok kullanışlı bir pedal değil. Sürekli kullanamazsın yani, iyi bir distortion pedalı mı istiyorsun yoksa fonksiyonel vasat bir pedal mı? Bu kısmı seçim meselesi biraz

Yorum

Kesinlikle ehx big muff , bas gitardaki en iyi distortion pedallarından biridir

Yorum

Bence digitech alıncağına :S Amfideki tonlar kullanılsa daha iyi :S ama her amfide ton olmuyo :S geçiş pedalı yeterli olur o zaman ama işte :S

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
              X