Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DigiTech XBD Alıcam Ama???

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• DigiTech XBD Alıcam Ama???

Arkadaşlar bass da 1. senemi doldurmaya yakınken artık biraz ton değiştirme zamanım geldi diye düşündüm. Önce hem hesaplı olsun hemde çok ton olsun diye prosesörlerde karar kıldım. Model olarakta Digitech rp80 de karar kıldım ancak gerek etraftan gerekse forumdan aldığım yorumlar pek iyi olmadı. bu yüzden pedala geçiş yapmak en iyisi diye düşündüm

Şöyle açıklayayım. genelde metal tarzı çalmayı seviyorum. bir kaç soloyu da ezberledim ve bunların distortion ve overdrive tonlarıyla çok daha iyi olacağını düşündüm Bu yüzden imkanlarım dahilinde tercihim DigiTech XBD oldu. Acaba kullanan , gören , duyan , deneyen , alan , satan vs. varmı aramızda? Eğer kullandıysanız yorumlarınız ne yönde olur? İmkanlarım dahilinde(150-200ytl arası) önerebileceğiniz başka öncelikle distortion 2. planda overdrive pedalı varmı?

Neyse Çok Uzattım Kafanızıda Patlattım Artık Kusura Bakmayın Hade Cevap Yazan ,Yazmayan , Konuyu Okuyan Okumayan herkese Teşekkürler.... İyi Forumlar....

ewet bende bir overdrive almayı düşünüyorum...dostum senin dediğin digitech in örnek sesleri aşağıdaki linkde;

http://www.digitech.com/xseriesflash/BassDriver.html

DigiTech XBD den başka sağlam ve çok pahalı olmayan bir overdrive önerebilecek olan var mı??

Yorum

O fiyat aralığında en güzeli o arkadaşlar rahat rahat önerebilirim, Boss'unkinden daha iyi en azından

Yorum

İnşallah yaza bende almak istiyorum pedal...
        Hele bir Öss hacısı olalım da...

(Bu arada herkese selamlar özlemişim hepinizi ortamınızı ya...Neyse daha çok görüşeceğiz şu işten bir çıkayım alnımın akıyla...)

Yorum

racsen sağol tavsiyen için artık çok düşünmeyim alayım bari

Yorum

dostum kullandıkdan sonra alet hakkındaki yorumunu bekliyorum

Yorum

3-4 gün içinde vericem siparişi 1 günde kargo süresi olduğunu düşünürseniz en geç 1 hafta sonra yorum atarım buraya

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
              X