Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bass Gitardan Distorion lu ses cikarmak?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Bass ta dijitali tercih ediyorum her ne kadar analog daha fazla tercih edilsede ancak şu da bir gerçekki analog dijitale göre çok daha iyi, hem gecikme olmaz hem de robot dansı gibi bir ses almazsın ama ben prosesörü efekt için değil tonlarda hafif oynamalar için kullanıyorum neyse senin problemine gelirsek bass gitarda bence güzel bir overdrive pedal işini görür önerim aşağıda ;

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...id=460&gid=200
    Son güncelleyen btungut; 17-02-2010, 22:55. Sebep: ek

Yorum

bass gitarlar için distordion pedalları var ondan alsın kendine ...

Yorum

ben arkadaşın pedalına baglayıp alıyorum walla

Yorum

bilgisayara baglayabilirsen bass gitarı guitar rig 4 den her turlu distortion sesi delay reverb gibi efektler alabilirsin baglayamazsanda heralde bass gitar prosesörleri distortion veriyodur umarım

Yorum

Bass gitarda distortion isteyen Bass gitarı Gitar Amfisine bağlasın distortion açsın + gain i sona getirsin...

Yorum

TNK grubunun bas gitaristi basri hayran big muff pi kullanıyor. bas gitar modelinden linki :
              http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=8081&gid=1232
              bu da setup unun resmi

okuldaki konserlerinde çekmiştim ilk olarak da profestivaalde baktım hafif dist. sesi geliyo 2 gitaristtende değil basçı çalıyodu dedim hayırdır
              Son güncelleyen berketan95; 21-05-2010, 22:53. Sebep: imla hatası düzeltilmesi

Yorum

Behringer v-amp (Y) prosesör olarak gayet iyi overdrive performansı sergiliyor ondan alabilir ayrıca wah reverb flanger gibi bir sürü efektde var

Yorum

Cliff Burton elektro gitar için olan Big Muff Pi'yi (hatta Sovtek marka Rus olan yani ehx değil) ve Ibanez TubeScreamer'ı kullanırdı diye biliyorum. Sovtek marka da artık üretilmiyor bu arada.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                  X