Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cort action bass(4 string)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Ayni konu ayni ve içerik olarak açildi, lütfen forumu takip edin. Arkadaşlar bazilarinizda 2 kere ayni mesaji 2 konuya da yazmiş. Hassasiyet lütfen..

Yorum

iyidir alet kadayi yorma...
      ben de aldim vakti zamanında gayet güzel...

Yorum

abdullahsarihan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        mrb.ben bir ay önce kadar bi cort action ah?ap 4 string bass aldym.270 dolar werdim.nasyl wermi?im trabzonda.basym hakkynda görü?leriniz ve tavsiyeleriniz ne olur.

İlk önce düzgün türkçe kullanırsak sanırım daha iyi olacak.

Cort aciton başlangıç seviyesi için iyi bir seçim sayılır. İnce bir sapa sahip,tuşesi rahat sayılır. Tabi 270 dolar bu alet için fazla gerçi heryerde sıfır fiyatları her yerde aynı ama bizim genelde önerimiz 2. el olur. 270 dolar yaklaşık 450 ytl para ederki bu civarlarda orta seviye bas bulmak mümkün. 2. el alternatif bas seçeneklerini yönelirsen daha iyi olacaktır. Ama sıfır alacağım dersen başlangıç için iyi bir bastır al derim.
        Son güncelleyen olgacxx; 18-03-2009, 17:21.

Yorum

Arkadaşlar bende de cort action var yaklaşık 9 aydır kullanıyorum.fakat jak kablosunu bas gitarıma sokuyorum ses gelmiyor.gitarıma sokuyorum ses geliyor.acaba bas gitarımda mı sorun var?nasıl bir sorun olabilir acaba? yanıtlarınızı bekliyorum.

Yorum

Buradan sadece tahmin yürütebilirim ama jak girişinde sorun olma ihtimali yüksek gözüküyor.

Yorum

o zaman yakındaki bir müzik evine gitmem gerekecek heralde

Yorum

bende de bir cort action var çok memnunum ancak ben 226 dolara aldım 1. eli

Yorum

bende cort action aldım sıfır 380 liraya çok da memnunum

Yorum

cort action güzel bir gitardır.
                    beni gövde ağacı düşündürdü diyebilirim size.fakat yeni başlayacaklar için,ucuz gitarlar için kullanılan bir ağaç türüymüş.Fakat sapın gülağacı olması cort action u ayrı kılıyor.Gül ağacı sağlam bir ağaç olup esneme yapmama özelliği ile üste çıkan bir ağaçtır.
                    ben henüz almış değilim fakat tercihimde olan bir gitardır.alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum

O fiyata alınabilecek en iyi gitar bence, rbx270 ya da ibanezin gsr200 ününden kat kat iyi

Yorum

arkadaşlar bende bi cort action almayı planlıyorum sizce gerçekden güvennilirmi ? **** ibanez sw15 türü bi amfi sizce iyimidir ne dersiniz ?

Yorum

bende cort action kullanıyorum gerçekten yeni başlayanlar için çok güzel bir gitar orta seviye için çok faydalı..bende 15 watlık ibanez amfi var

Yorum

Ben de geçtiğimiz hafta Cort AB4 BK action'u Öner Yavuz'dan 340 TL'ye aldım. Başlangıç olarak gerçekten sağlam bir gitar. Tatmin edici özellikte.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            Initializing Tabs & loading Content...
                            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                            X