Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cort action bass(4 string)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

İnceleme cort action bass(4 string)

mrb.ben bir ay önce kadar bi cort action ah?ap 4 string bass aldym.270 dolar werdim.nasyl wermi?im trabzonda.basym hakkynda görü?leriniz ve tavsiyeleriniz ne olur.

iyidir iyidir.fiyata göre iyidir.

Yorum

eger 1.el'se normal hatta biraz ucuz bi fiyata almissin..ben daha önce cort action v kullanmistim ve gayet memnun kalmistim..cort oldukca iyi bir baslangic basidir..güle güle kullan

Yorum

Bende var Cort Action ve gayet memnunum. İlk başlayanlar için güzel bence.

Yorum

ben almayı düşünüyorum başlangıç gitarı olarak iyi olduğunu duymuştum fakat fiyat 320 dolar.

piyasa hafif kıpırdadı şu son zamanlarda sanırım

Yorum

Cort GB 35 Aktif Manyetik ( 5 String ) gitar aldığım için 2 yıllık Action umu satıyorum. Gerçekten çok temiz ve sadece ben kullandım. zaten 1 yıldır evde kılıfında duruyor GB35 i kullandığım için. çok iyi çok temiz telleri halen orjinal tonları değişmemiş olarak bulunuyor. Alıcı ister ise ama tellerini değiştirebilirim. 200 - 220 YTL civarı satmayı düşünüyorum. Birde yanında Behringer bass gitar amfimi de satıyorum.

Yorum

bana göre genel olarak action bas derim ama agc olarak takıntısı olanlar varsa washburn xb100 ve üzeri modelleride alablirler

Yorum

180 ytl ye buldum ben.Bir arkadaşıma aldık.Çokta temizdi.Biraz pahalı almışsın.

Yorum

Gypsi isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  180 ytl ye buldum ben.Bir arkadaşıma aldık.Çokta temizdi.Biraz pahalı almışsın.
                  senin aldığın büyük ihtimalle 2.eldir geçmiş olsun

Yorum

Evet 2. el çokta güzel bir gitar.

Yorum

abdullahsarihan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      mrb.ben bir ay önce kadar bi cort action ah?ap 4 string bass aldym.270 dolar werdim.nasyl wermi?im trabzonda.basym hakkynda görü?leriniz ve tavsiyeleriniz ne olur.
                      Cort Ab4 ile basladım gitara yaptıgım arastırmalarda almadan önce herkes bana ab4 yeni baslayanlar için süper dmeişti gercektende öyle bende hemen ahsap bi ab4 aldım Cortlar cok güzeL.. action serisi zaten ab4 ler.. Action'da o fiyata iyidir..

Yorum

Hem fiyatı ii. hemde yeni başlayan ve parası olmayan biri için ideal bi gitar. hala kullanıyorum. (Henüz para bulamadım )

Yorum

yeni başlayanlar için gayet güzel bir bass gitardır...güle güle kullan

Yorum

eet yha bnde ab4 kullanıorm gayet ii. slap tonlarıda fena diil.

Yorum

Cort Action serisi tamamen yeni bşalıyanlara yönelik yapılmış bir gitardır zate : ) Cort action - a Kullanıyorum, uzmanlaşana kadar gerçekten iyi bir gitar, Fiyat performans yüzdesi gayet yüksek, en iyi yönüde bu olsa gerek

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X