Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bass gitar secimi

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Kafanızda şu çin üretimi gitar kötüdür olayını bitirin artık. Yamaha rbx 374 kullanıyorum ve sert ton arayanlar için çoğu bas gitara bin beş yüz basacak bir bas gitardır. Tutup 200 liraya Çin üretimi bas almıyorsunuz?
    Mydukkan.com a yeni squier caz baslar gelmiş, soft rock ve blues için onlara bakmanızı öneririm.
    Rbx türünüze çok sert ,daha doğrusu elektronikten dolayı kemik bir ton sunar. Eğer iki gitar arasında kaldıysanız sr300 derim, ancak o kadar yumuşak türlere de squier caz bas da gidebilir, bakın derim.

Yorum

Arkadaşlar ben gitar alacağım, sert tonları olan, 600-700 lira civarı 5 telli bi bass önerebilir misiniz? Yamaha RBX375, Ibanez BTB305 ya da Ibanez SR305 düşünüyorum, hangisini önerirsiniz?

Yorum

Ibanez SR305 in manyetikleri aktif değilmiş, Yamaha RBX375 in manyetikleri galiba aktif manyetik, sizce hangisini alsam, bilen var mı bu gitarları?

Yorum

Denemeden karar vermeyin, rbx 374-5 serisinin manyetikleri aktif olarak bilinir ama manyetikleri değil devreleri aktiftir. Sr305te de böyle bir durum var sanırım.
          Rbx ton olarak bence daha iyi, daha modern,parlak,kaliteli tonlar var kanımca. Fakat sınırlı tonları var,yani ibanez sr305 daha geniş bir yelpaze sunabilir.

Yorum

iyi günler ben yeni konu açamadığımdan buraya mesaj atıyorum max 400 tl'ye bas gitar almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. 2.el olabilir.

Yorum

fender ilk bası 1950 li yıllarda yaptı. köklü bir marka onu denemeni tavsiye ederim :rock:

Yorum

arkadaşlar merhaba ben14 yaşımdayım klasik gitar çalıyorum ve kısa süre içinde elektro **** bass gitar alıcam ama hangisini alıcağıma karar veremiyorum elektro gitar alırsam zorlanırmıyım acaba yardımcı olursanız sevinirim ??

Yorum

music life isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar merhaba ben14 yaşımdayım klasik gitar çalıyorum ve kısa süre içinde elektro **** bass gitar alıcam ama hangisini alıcağıma karar veremiyorum elektro gitar alırsam zorlanırmıyım acaba yardımcı olursanız sevinirim ??
                  Hepsinde zorlanırsın kardeşim bu işlerin kolayı yok. Bas mı alıcam elektro mu demek saçma bir soru. Hangisini çalmak istiyorsan onu alırsın. Elektroyla bas sesi çıkaramayacağın gibi, bas ile de elektro sesi çıkaramazsın seçimini iyi yap.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                  X