Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hangi basslar iyidir?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Renann
    replied
    loading isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar 1000 tl kadar bir bütcem var (100-200 tl artabilir max.)
    Altarnatif
    halk müziğ.
    özgün
    heway methal çalıyorum..

Bana blade b1,fender jazz, a5 custom önerdiler sizler ne diyorsunuz önerilerinizi bekliyorum....

Hayatımda heway metal diye bir şey duymadım açıkçası. Highway to hell duyduk , Highway star duyduk , Heavy Metal duyduk ama heway metal nedir dostum?

Yorum bırak:

• chriswolstenholm
    replied
    Arkadaşlar sizce Extreme XB30SB modeli nasıl bence ortalama bi gitar fiyatıda ucuz değil hepsiburada fiyatı 590 TL ama bir tanıdık var 300 TL'ye alıcam.Sizce alayımmı iyimser yaklaşın .
    Son güncelleyen Onur Akceylan; 10-04-2013, 12:20.

Yorum bırak:

• xBlindGuardianx
    replied
    Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Yorum bırak:

• Enchantress
    replied
    Arkadaşlar 3 aylık bir klasik gitar sürecinden sonra bass gitar çalmak istiyorum fakat nasıl birşey almamla ilgili bir fikrim yok 1000TL lik bir bütçem var fender ve yamaha gitarları önerdiler fakat bu miktar para ödedikten sonra beni iyi götürecek bir gitar almak istiyorum.Önerebileceğiniz gitar modellerini bekliyorum teşekkürler

Yorum bırak:

• loading
    replied
    Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar 1000 tl kadar bir bütcem var (100-200 tl artabilir max.)
    Altarnatif
    halk müziğ.
    özgün
    heway methal çalıyorum..

Bana blade b1,fender jazz, a5 custom önerdiler sizler ne diyorsunuz önerilerinizi bekliyorum....

Yorum bırak:

• erdem92
    replied
    hocam steve harris in fender presicion bassından almayı planlıyorum.elimde dean var death metal yapıyorum.ne dersin sence bu fender ideal mi?

Yorum bırak:

• Pavlodarov
    replied
    Fender Jazz Bass

Yorum bırak:

• DifuntaAlma
    replied
    @bass gitar

Denedin mi ikisini de?
    Denemeden karar vermemelisin başkalarının tavsiyesine de hani çok uçuk bir durum yoksa fazla takılma derim. Denemediysen git bir dene hangisini daha çok istersen - hissediyorsun onu - onu al.
    Şunun şusu bunun busu olayına bakmamak gerekir. Tekrar söylüyorum çok abuk bir durum yok ise.

Yorum bırak:

• bass gitar
    replied
    arkadaşlar ben bi soru sorcam?

ben bas gitara yeni başladım ve nerden forum konusu açacımı bilmediğim için burdan yazıyorum ben bas gitar alıcam fakat 2 marka arasında kaldım cruiser crufter ve keiper starsun sizce hangisini almalıyım bilgilendirirseniz sevinirim

Yorum bırak:

• Bass Gitarist
    replied
    arkadaşım elimde 2 bass gitar biri 92 model fender Jazz Bass diğeri ise Akustik ibanezim var 2 side güzel gitarlar ve sesleride gayet iyi tonlamaları olsun aslında bütün gitarlar iyidir önemli alacağın combi amp dır en kötü gitarı bile iyi bi amp süper bi gitar olarak gösterir ilk başlayacaksan önerebileceğim İbanezlerin ZUHAL müzik de 300 TL ye pasif manyetikli gitar var siyah hem de temiz sesi var gitarın

Yorum bırak:

• sanctified
    replied
    Cort AB5 kesinlikle tavsiye ederim...

Yorum bırak:

• ardabarda
    replied
    Fenderlerin üstüne tanımam açıkçası.Ama biraz pahalıdır diğerlerine göre.Ama ben sana paran varsa al derim,yoksa da biriktir al derim

Yorum bırak:

• <Rhun>
    replied
    JD ismi olmayan ama iyi tonları olan bir markadır.

Yorum bırak:

• necoberk
    replied
    Warwick, fodera, musicman, lakland, sadowsky benim favori listemdir. Nedense fenderlere ısınamadım.Sevdiğim müzik türünden olsa gerek. Bir de arkadaş soru sormuş ben k5'i seçerdim.

Yorum bırak:

• levent1132
    replied
    fender jazz

Yorum bırak:

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.