Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hangi basslar iyidir?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• hangi basslar iyidir?

arkadaslar hangı bassları basarılı buluyosunuz?listeleyın

GL TRİBUTE L-2500
    FENDER CLASSİC JAZZ KASA
    CORT A6

beklentilerimi karşılayanlar bunlar..

Yorum

böyle bir soru biraz saçma olur, her kişinin görüşü farklıdır, yamaha kullanmamam rağmen yamahalar pek kaliteli basslar değil, yaptığım müziğe uymasada ve kullanmasamda ken simith ler shadowsky ler ve lakland ler gayet başarılı, fernderleri ben pek ilgi çekeici bulmuyorum ama bi squier modifiyet vintage serisi var(türkiyede bulmak çok zor) süper bir gitar performansı fender jazz bass lar gibi ama gayet ucuz... Onun dışında cortlar başlangıç olarak iyi buluyorum ama evladiyelik ve kullanmalık olarak başarılı değiller, ibanezler ne kadar orta seviye bascılar için giüzel oslada, ibanezin daha ilerki modellerini başarısız buluyorum. Warwick,spector,modulus ve foderalar da güzel, rickenbacker lerdxe süper... Tabi dediğim gibi kişiden kişiye değişir...

Yorum

saçma deyip cevap vermişsin bayağı da uzun bi cevap. demekki pekte saçma deilmiş .. sizce demiş arkadaş zaten . HERKES BEENDİĞİ BASI YAZSIN DİE...

Yorum

hakinen1985 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          saçma deyip cevap vermişsin bayağı da uzun bi cevap. demekki pekte saçma deilmiş .. sizce demiş arkadaş zaten . HERKES BEENDİĞİ BASI YAZSIN DİE...
          sagol dostum

Yorum

rica ederim kardeş..
            böyle dedik dedik süper geyik bi konu berbat oldu, güzel bi başlığı harcadık bence . ben ona yanıyorum . şimdi kimseler mesaj yazmaz.NİYE Bİ ARKADAŞIMIZ ÇIKTI SAÇMA DEDİ, MUHALEFET OLDU.
            SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM GMTIAL!!!!

Yorum

lütfen bilgisiz ve ilgisiz arkadaşlar forumu, muhabbet veya geyik formu zannedip kirletmesinler...

Yorum

Afdersnz ama bu arkadaş gördüğü duydugu herşeyi topic açarak soruyor.

Yorum

hakinen1985 isimli üyeden alıntı Mesajı göster

Türkçe kullanımına dikkat lütfen, harfleri yutmayalım

Yorum

Bence warwick bass gitar,fender jazz bass,musicman bass gitar,wall bass gitar,bango bass gitar,yamahanın üst serileri,aynı şekilde ibanez serileride gayet başarılı basslardır... hangisine maddi durumunun yetmesine bağlı tabiiki ve hangi tarz yapmana şahsen metal müzik yapıyorum ve wall ile warwick bu tarzlar için çok ideal ve başarılı...

Yorum

ben amerikada bass northwest diye bir mağazada fodera çalmıstım süperdi diger baslar garip gelmeye başladı victor wooten abimizin fodera kullanmasının sebebini anlayabiliyorum... dünyadaki an pahalı basslarda alembiclerdir 20,000$ kadar var fiyatları

Yorum

Tarza göre değişir..
                        Musicman basslar hemen hemen tüm tarzlara gider..
                        İbanezlerin üst serileri metale daha çok gider.
                        Fender jazz bass **** precision bass bence en güzelleridir.
                        Yamahanın hemen hemen tüm bassları güzeldir ama trb serisi bir ayrı güzeldir
                        Warwick basslar da biraz sert müzik yapanlar için güzel gibi sanki..
                        Cort un a serisi güzel baslar..

Yorum

Herkesin zevki farklı olduğu için şu bass iyidir bu kötüdür diyemeyeceğim fakat benim düşünceme göre İbanez gsr-200 verdiğin parayı yüz bin kez helal ettirecek cinsten bir gitar.Profesyoneller için değildir.Fakat orta sınıfı ve başlangıç seviyesi için tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek cinsten olduğunu düşünüyorum
                          saygılar....
                          Son güncelleyen Duff Forever; 03-03-2009, 18:34.

Yorum

arkadaşlar bende yeni bir bas alıcam.maximum 550 tl bütçem var. LTD B50 düşünüyorum fakat daha iyi bir bass tavsiyeniz varsa memnun olurum

Yorum

...

arakadaşlar yanlıs yerdeyim biliyom ama bana acil en ucuzundan 2. el bass gitar lazım sadece evde antrman yapmk icin

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X