Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hangi basslar iyidir?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar 1000 tl kadar bir bütcem var (100-200 tl artabilir max.)
    Altarnatif
    halk müziğ.
    özgün
    heway methal çalıyorum..

Bana blade b1,fender jazz, a5 custom önerdiler sizler ne diyorsunuz önerilerinizi bekliyorum....

Yorum

Arkadaşlar 3 aylık bir klasik gitar sürecinden sonra bass gitar çalmak istiyorum fakat nasıl birşey almamla ilgili bir fikrim yok 1000TL lik bir bütçem var fender ve yamaha gitarları önerdiler fakat bu miktar para ödedikten sonra beni iyi götürecek bir gitar almak istiyorum.Önerebileceğiniz gitar modellerini bekliyorum teşekkürler

Yorum

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Yorum

Arkadaşlar sizce Extreme XB30SB modeli nasıl bence ortalama bi gitar fiyatıda ucuz değil hepsiburada fiyatı 590 TL ama bir tanıdık var 300 TL'ye alıcam.Sizce alayımmı iyimser yaklaşın .
          Son güncelleyen Onur Akceylan; 10-04-2013, 12:20.

Yorum

loading isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar 1000 tl kadar bir bütcem var (100-200 tl artabilir max.)
            Altarnatif
            halk müziğ.
            özgün
            heway methal çalıyorum..

Bana blade b1,fender jazz, a5 custom önerdiler sizler ne diyorsunuz önerilerinizi bekliyorum....

Hayatımda heway metal diye bir şey duymadım açıkçası. Highway to hell duyduk , Highway star duyduk , Heavy Metal duyduk ama heway metal nedir dostum?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
            X