Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez BTB 555 hakkında ???

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Ibanez BTB 555 hakkında ???

Yeni bir bas gitar almayı düşünüyorum. Kafamda İbanez BTB 555 var. 5 telli ve tel aralıkları 19 mm yani 4 telli bir basınkiyle aynı. Kafama takılan yerler

-Klavyesi çok kalın gelir mi ? Çalarken sıkıntı yaratır mı ?
    -2 tane pil ile çalışıyor. Pil sorun olur mu ?
    -Buna alternatif olarak başka iyi bas gitarlar varsa (5 telli ve aktif EQ olacak ve 1.200 YTL yi geçmeyecek) tavsiye edebilir misiniz ?

Düzenleyen - Çatalcı on 25/07/2008 18:25:10

1.200ytl ye çok daha başarılı bass gitarlar var Yamaha RBX6JM tercih edebilirsin..

Yorum

kesinlikle al dyorum BTB555 iyi bir cihaz..hiç bir sorun yaşamazsın..BTB405QM kullanıyorum fakat BTB serisini tüm modellerini denedim..Eger daha fazla bilgi almak istersen özelden ulasabilirsin...

Yorum

Çatalcı isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Yeni bir bas gitar almayı düşünüyorum. Kafamda İbanez BTB 555 var. 5 telli ve tel aralıkları 19 mm yani 4 telli bir basınkiyle aynı. Kafama takılan yerler

-Klavyesi çok kalın gelir mi ? Çalarken sıkıntı yaratır mı ?
        -2 tane pil ile çalışıyor. Pil sorun olur mu ?
        -Buna alternatif olarak başka iyi bas gitarlar varsa (5 telli ve aktif EQ olacak ve 1.200 YTL yi geçmeyecek) tavsiye edebilir misiniz ?

Düzenleyen - Çatalcı on 25/07/2008 18:25:10

Klavyesi kalın değil aksine çok rahattır.Çalarkende iyi bir tuşe sergilemene yol açar Bİldiğim kadarıyla 18v luk bir preampiye sahip değiller btb 555 ler ama fakay öyle olsa dahi pil sorunu çekmezsin.Bu aletn ton yelpazesi geniştir.Fakat o fiyata 2. el çok daha güzel aletler alabilirsin.

Misal cort a5,yamaha trb 1005,lakland 55-01 veya 44-01 gibi. btb 555 yerine bunları düşün derim.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X