Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Epiphone LP Custom mı, Gibson LP Classic mi?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Epiphone LP Custom mı, Gibson LP Classic mi?

Millet arkadaşla tartışıyoduk geçen o dedi gibson classic ben dedim epiphone custom
    Sizce Hangisi?:gitar:

merak ettim sen neye göre epiphone dedin o neye göre gibson dedi isimlerin güzelliğine göre mi tahminde bulundunuz ( :

Yorum

yigit20 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      merak ettim sen neye göre epiphone dedin o neye göre gibson dedi isimlerin güzelliğine göre mi tahminde bulundunuz ( :
      sen neye göre bu yorumu yazdın canın mı sıkıldı...
      bence les paul customun tonları gibson classic tonlarından daha iyi
      bu konuda bilgisi olan biri yorum yaparsa sevinirim

Yorum

canım sıkılıyor o ayrı da : ) Yani denemeden şu iyi bu iyi diye tartışmak komik geliyor benim düşüncem ; )

Yorum

yigit20 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          canım sıkılıyor o ayrı da : ) Yani denemeden şu iyi bu iyi diye tartışmak komik geliyor benim düşüncem ; )
          biraz sert çıktım sanırım pardon ama aramızda **** hararetli bi konuşma geçti arkadaşla bende o sinirle geldim girdim foruma

Yorum

yakın bir arkadaşımda var Gibson LP classic..hertürlü daha iyi epiphone les paul'lere göre.Şöyle söyliyim;
            Şimdi en büyük fark sustain'i çok daha iyi,daha derin ve parlak bir ses geliyor epiphone'lara göre ve drive'ları daha sıcak daha yumuşak bir ton alıyorsun Gibson'dan.Ama ikisi arasında **** fiyat farkı olması lazım.Paran varsa Gibson al yoksa Epiphone LP custom'da hertürlü işini görebilecek bir gitar.Ya da bulabilirsen Epiphone Les Paul'lerin bir elitist serisi var ki aman diyorum tadından yenmez,harika bir gitar.Yine bir gibson classic kadar olmasa da her türlü kafa kafaya giden bir model birçok les paul modeliyle.

Yorum

Arkadaşlar epiphone les paul custom kullanan biri olarak bu gitarı öneririm. Ama fiyat performans açısından tabiki. para varsa sormaya gerek yok gibson tabiki...

Yorum

Epi LP Custom ton yelpazesi açısından inanılmaz bir gitar onu söyleyebilirim. Lakin aynı segment bir Gibson ile kıyaslamak doğru olmaz kanımca..

Yorum

Sanırım arkadaşlar henüz ikisini bir araya getirememiş. Ben her ikisine de sahibim ve Gibson Classic Antique modeli var elimde. İnanın Gibson custom sahibi de oldum customu sattım ve bu gitarı hayatta bırakmayı düşünmedim sebebine inanmayan arkadaşlar eğer bursa da olan varsa gelip gitarı görebilir. Tüm görenleri kendine aşık etmiş bir alet! ya ben çok şanslıydım böylesi denk geldi, ya da gerçekten gibson bu alete fazla özendi. Baksanıza 2009 başında classicler üretimden kalkmış... sebebini tahmin etmek zor değil güzelliğine göre fazla ucuz da ondan...

Yorum

gibsonlar tartışmasız daha iyidir ama epihone lp costum bambaşka müthiş bi ton yelpazesi var single olabilne manyetikler var ve elinde hem bi lp hmede bi tele varmış gibi bu harika bişey....

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                    X