Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Epiphone Les Paul Tercihi ?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Niye hiç bir konuda yardım alamıyorum acaba yazılarım gözükmüyor mu?

Yorum

yazını görmüş olsaydım daha önceden cevap verebilirdim biraz geçde olsa şimdi cevaplıyım,

1-Daha yeni başlayacaksın iyi güzel,kafanda bir tür belli oldu mu?(hard rock-metal-blues-rockn roll-80's-gibi gibi)
      2-Ben her telden çalarım dersen öyle versatil bir gitar bulman zor zaten bir gitarda birden çok sesi alırsın abi herşeyi yapar bu gitar diyorsalar o an kaçıcaksın yani performansları hep düşüktür o gitarların hangi bir tona koşsun zavallıcık
      3-Başlangıç için epiphone lp studio çok yerinde güzel bir gitar cube 80x ile de denemiştim marshall 15w ile de ikisinde de güzel sonuçlar aldım ama mydukkan fiyatına bakıyorumda parasını hakeder bir yanı yok gitarın,600-700 den fazla vermezdim,onun yerine zuhal müziğe bakabilirsin epiphone sg g-400 de çok iyidir (730 Tl gibi bir fiyatı var) ayrıca Epiphone Les paul Standard Ebony Black ( 980 TL ) gibi bir fiyata zuhalden temin edebilirsin inan bana arkadaşım 2 senedir o gitarı kullandı konserlere bile çıktı cidden iyi gitar umarım yardımcı olabilmişimdir bu arada bu fiyatlarda les paul sevdalı değilsen daha iyi gitarları olan (çünkü epiphone,fender,gibson vb gitarlar yurtdışında bizim aldığımızın yarısına satılıyor) ibanez denen abi bir marka var fiyatlar neredeyse avrupa ve amerika ile aynı diye biliyorum fazla bir fiyat farkı yok ve 900 veyahut 1000 tl gibi bir rakamla gerçekten çok güzel bir gitar alınabilir..
      Son güncelleyen entras; 26-06-2011, 10:12.

Yorum

Çok teşekkür ederim aklımdaki müzik türü blues, alternative rock ve punk les paul tarzı bir kasa olsun istiyorum ve bir model daha var aklımda prs tremonti bunuda dore müzikte görmüştüm hoşuma gitti ama deneyimli birininde birşeyler demesine ihtiyacım var. Ha bu arada sg g-400 ü gerçekten met ediyorlar ama görüntüsü bana göre çirkin olmasa cidden aklımdaydı.
        Son güncelleyen tugayz; 02-07-2011, 14:01.

Yorum

Şimdi Epi Les Paul Standart ile Custom'u karşılaştırmak mantıksız olur.Bu arada Epi Custom'u güncelledi.2011 modeli neredeyse Gibson Studio Faded ile aynı.Biri 1.900 biri de 2000 lira.Zaten klavye gibi bir sorunun olmaz.Çünkü Epi Les Paul Custom ince bir klavyeye sahiptir diğer modellerinin aksine.

Yorum

o zaman sana tavsiyem epiphone les paul standard ebony black zuhalde 980 TL gibi bir fiyata sahip nakitte ne kadar inerler bilemiyeceğim

Yorum

abi ya mali durum sıkıntıya girdi acaba les paul 100 nasıl bir gitar uzun kullanım için soruyorum 4 sene idare etmesi lazım da.sesini beğendim onunda

Yorum

kardeşim o gitarda iyidir aralarında ses farkını duymak için zaten çok iyi lambalı bir amfinin olması lazım sen şimdi evde 15-20 wattlık transitörlü bir amfiye gibson les pauluda taksan fazla karakteristik bir sound elde edemezsin,tabikii kardeşim herkesin durumu iyi olacak diye şart yok bende oralara gelemedim malesef fiyat olarak lp100 de iyi gitardır şüphen olmasın ama diyorum ya les paul sevdalısı değilsen cidden o fiyatlarda ibanez denen abi markanın çok iyi gitarları var

Yorum

mesela grg 220 var ibanez'de bu fiyatllarda ama ben pek tr

mesela grg 220 var ibanez'de bu fiyatlarda ama ben pek tremolo olsun istemiyorum daha klasikte bile tel degiştirmmişliğim yok tremololuda nasıl değiştireceğim bu yüzden **** les paul kasaya hastayım ondanda bu gitarları sordum

Yorum

Tam istedigin tonları alamayabilirsin tabiki ekipmanı saglam kurarsan belki olabilir ama Buy Tera Gold Tera Gold Cheap Tera Power Leveling
                    Donanım bölümüyle alakası ne bunun, biraz daha özen lütfen!!!

Yorum

arkadaşlar bu epi standartla custom arası fark ciddi mi.mesela standart plus alsam customdan daha ucuz ve hesaplı olmaz mı.zaten para yok 2.el alıcam.okuduklarıma göre sg-400 kafadan attım zaten de bu customla standart arası kaldım.sustainleri mi farklı bunların neyi farklı

Yorum

ağaç olarak seçilmiş ağaç kullanabiirler tam olarak farkını bilmiyorum altın rengi donanım var ve sanırım push pull özelliğide vardı stock mayetiğinin çıkışı biraz daha güçlü sanırım ama ona vereceğim para yerine plain ve ya plus standard alıp üzerine seymour duncan manyetikleri koymak uçurur elindeki gitarı diye düşünüyorum ayrıca customların rengini nedense sevmiyorum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                        X