Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Epiphone Zakk Wylde Signature

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Epiphone Zakk Wylde Signature

slm arkadaşlar bu gitarın epiphone olanıyla ilgili fiyat performans bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz

Bir içim su.Ama pahalı bence o fiyata değmez 2.3 milyar filan çünkü.Emg Hz manyetikler var.Çok süper gitardır kesin ama Zakk adıyla arttırıyor biraz parasını.

Yorum

yani epiphone olmasına rağmen müthiş bir model mi?

Yorum

değil geçen aylarda gitarı epey kullandım buzsaw modelini deseni filan çok güzel ama çok ağır kasası büyük tonları çok dağınık hiç sevmedim desem yeridir o paraya mpdifiye edersen o ayrı ama o kadar para döküceğine neler neler alınır sen istersen aklına takılanları sor gitarıda beğendim illa alıcam dersen bekle dolar düşsün şu anda çok pahalı

Yorum

Yok be abi gerçi sen direk denemiş birisin haklı olabilirsin de belki senin denediğin de bir sıkıntı vardır.Benim youtubeden izlediğim videolarda bir içim suydular.Süper Zakkın tam tonu.Epiphonedu hemde.Gibson olanı zaten süpperrrdir de.

http://www.youtube.com/watch?v=jHq0i2Dwujg (Brda Zakk kendi çalıyor biraz pedal takviyesi ama benim gitara bağlasan pedalı o ses çıkmaz yani tonun buysa alacaksın bu gitarı)

http://www.youtube.com/watch?v=q2g4R...eature=related
          Buda amatör bir çalıcı ama iyi çalıyor.

Gitarın tonları bu.Ve ben sana işçilik konusunda garanti veriyorum.Bence bu gitar alınır.Ömürlük birşey.Japon ibanez gibi birşey ya bu gitar.

Düzenleyen - Ol!va on 31/03/2008 20:51:24

Yorum

işçilik fena değil ama o paraya çok daha iyisi alınır yabancı ülkede 800 dolar gibi bir fiyatı var ordan alma şansın varsa al ama burada pahalı değmez ayrıca ordaki ekipmanı bana ver zakktaki rockstar bile güzel gelir

Yorum

Evet bencede burda pahalı sen elmahkum gidip Japon gitarı alacan baba.Ama diyorum gitar amerikalıların işi bence.Fender,Gibson,Jackson ve Charvel filan markadır bence.Japon gitarı almayın pls

Ben Bulsseye alırdım bilemicem

Yorum

peki epiphone lespaul custom ya da standard alıp emg 85/81 taksak nasıl olur?

Yorum

Ya bence Epiphone a o kadar parayı verebiliyorsan,bekle ibraz daha Gibson Zakk al ve coşmaya başla

Yorum

JAMES_ROOT isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    Ya bence Epiphone a o kadar parayı verebiliyorsan,bekle ibraz daha Gibson Zakk al ve coşmaya başla
                    ehehehe hani para

Yorum

bnce olumsuz eleştireler katılmıyorum.signature de olsa epiphone en iyi tona sahip gitarlarından biri.paran warya almaya değer bi gitar!...

Yorum

ben zakk wylde modelini denemiştim zuhal müzikte.yarım saat falan her türden şey çalmaya çalıştım.buzzsaw rengi bir kere insanı kendisine aşık ettiriyor manyetikler pasif emg hz.güçlü idi bana göre.sustaini gaini bayağı iyiydi.klavyesi ben normal les paul standart kullanıyorum ona göre inceydi ancak 1.perdede bir rahatsızlık vardı onuda gitarın arka sapındaki sivri şekilden kaynaklandığını görürsünüz eğer resme bakarsanız.bunun haricinde çok güzeldi bana göre gitar.

ancak 2 küsür milyar fiyatı şu an.onun yerine 1800 liraya custom alıp üstüne emg aktif takarsanız çok daha iyi olur.çünkü bu fiyatı sırf zakk adı olduğu için veriyor olacaksınız

Yorum

gitar tip kalite ve sağlımlık açısından süper kullanılan malzemede gayet iyi bi arkadsımda denedim. ona manyetikler yeterli gelmemiş pasif olan hz serisini çıkartıp emg 81-85 (zakk serisi yani ) manyetikleri takmış. gayet süper :P

Yorum

bende Zakk Wylde Bullseye Les Paul Custom var. üzerinde aktif emg 81 85 set takılı gerçekten harika bir gitar .

Yorum

?????????

Merhabalar;

epiphone lespaul custom Kore demi üretiliyor? Bileniniz varmı?

:rock::gitar:

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...