Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Epiphone Les Paul 100

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

3-4 aydır bu gitarı kullanıyorum. Fiyatına göre su an listelerdeki en iyi gitar diyebilirim. Clean tonları gercekten iyi. Güzel bir pedalla distortion tonlarıda harika olabiliyor. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum

Soru : Bir arkadaşım da daha var bu gitar. Gitarın mute vermediğini söylüyor. Yani atıyorum bir solo atarken bend yaparsın elin üst tele gider. Bu gitarda öyle birsey oldugunda bayağı bi ses cıktıgını söyledi. Ben henuz yasamadım. Bu calan kisiyle mi ilgili ?
    Son güncelleyen st.anqer; 17-08-2010, 17:10. Sebep: imla hatası

Yorum

Dostum Bu gitarı 1 senedir kullanıyorum gayet güzel clean olsun distortion olsun tatmin edici marshall amfide 10 numara ses alıyorum akorduda fazla kaçırmıyor almanı tavsiye ederim..

Yorum

1 ay oldu alalı. 2. el aldım temiz gitar. Türkçe rock için çok iyi gidiyo. Metal parçalar da çalabiliyosun uyumlu. Her tele gidiyo gitar. Ama heavy metal çalıcam ******* ibanezler seni bekler. Ses tonları daha sert.

Yorum

Fiyatına göre iyi bir gitar diyen arkadaşlar o fiyata başka bir gitar almamışlar sanırım ellerine. Çok rahatsız kardeşim. Klavye odun. Görünüşü iyi desen o da değil diğer les paul modellerinden biraz farklı. Gidin o fiyata başka gitarlar deneyin derim. Ayrıca o kadar abartılı jazz gitar değildir yani hard rock da yaparsın ama çok geniş bir tonu yok.

Yorum

slm dostum...bende lespaul 100 var heristediğin tonu yakalayabilirsin...yani dediğin gibi sadece jazz değil...emin ol bana her tonu yakalayabilirsin...ankarda majör müzik var...eer almaya kesin kararlıysan bana ulaş...sana kesin yardımcı olurum...e hadi kolay gelsin

Yorum

bu epiphone les paul 100 ların sıfırında kaçlık tel kullanılıyor.farklı kalınlıkta kullanmak istemiyorum sap yamulmasın diye.

Yorum

yaklaşık 3 senedir kullanıyorum tamamen doğru konuşayım... Yukarıda Stagg kullanan adam bile kötülemiş les paul 100 belli ki laf olsun diye yorum yapmışlar.Yanlış bilgi vermeyelim bence alırken cebimde 650 lira vardı hepsini gezdim tüneldeki dükkanların klavye rahatlığı olarak bi tek squer tele daha iyiydi ama tarzım olmadığı bunu tercih ettim...Yok klavye rahat değilmiş falan filan her insanın eli aynı mı ki rahatlığı bir olsun adamda ufak el varsa ince klavye rahattır büyük el varsa kalın..Kişisel konuşmayalım zaten alıcak adam gider dener beğenirse alır budur bence olay.

Yorum

Arkadaşlar bendede lp 100 var. Memnunum Şuanki fiyatı 800 tl civarı ama ben 540 a aldım. Gayet güzel Slash manyetiği almayı düşünüyodum. Şimdi fikrim değişti prosesör almayı düşünüyorum.

Yorum

Bu gitarı 2002 yılından 2008 yılına kadar kullandım. Bu zaman zarfında 2 farklı grupta black metal çaldım. 30 dan fazla konser verdim. Üstelik pedal olmadan direk amfiye girerek. Başlangıç seviyesi için ideal ancak şu anki fiyatı yine de yüksek performansına göre. Clean gayet güzel, ama distortion biraz zayıf kalıyor manyetikler yüzünden. Kaliteli bir amfi ya da pedalla kurtarabilirsiniz ancak. Modifiyeye de gelen bir gitar değil bence kasa nedeni ile. Normal Les Paul' lere göre neredeyse yarı yarıya incelikte. Yapısına gelince; yeni üretimler nasıldır bilmiyorum, ama 6 yıl boyunca defalarca düşürdüm, çarptım, kurcaladım, çizdim, ezdim, hatta pick guardını falan boyadım, yine de bana mısın demedi. Kullanım süresince sadece 1 defa bakıma götürdüm. Buna rağmen beni hiç yarı yolda bırakmadı. Ancak aksam olarak biraz kalitesizdi. Vidaları somunları vs çok çabuk gevşemişti. Askı pinleri bile gövdeden çıkmıştı kendim taktım tekrar ağaç sıkıştırarak içine. Yeni bir gitar alınca satmıştım. Alan kişi halen kullanıyodur herhalde. Yine de bu fiyatlar bu gitar için çok bence.

Yorum

yuh lp100 bile 850 tl olmuş bence kesinlikle alınmaz, lp alacaksam az daha katar bunu alırım, lp 100 ü çiğner atar.

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=9065&gid=2379
                      Son güncelleyen radical; 15-10-2011, 01:07.

Yorum

arkadaşlar gitara yeni başlayacağım clean ton istiyorum ve bu gitarı almayı düşünüyorum 250 tl civarı da amfi bütçem var ne almalıyım ?

Yorum

gitara yeni başlıyorum ve bende epiphone lp 100 düşünüyorum. yeni başlayan biri için tavsiye eder misiniz? bir de giterın mydukkan fiyatı 590 tl ama diğer sitelerde fiyat çok artıyor. ortalama ne civarında fiyatlar? ayrıca 2. el de alabilirim istanbuldan satan varsa? teşekkürler şimdiden.

Yorum

beyler size bi sorum var
                            epiphone les paul 100

Epiphone Les Paul Studio

Epiphone Les Paul Standart aralarında hangisi fiyatını hak ediyo teşekkür ederim.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            Initializing Tabs & loading Content...
                            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                            X