Duyuru

Collapse
No announcement yet.

epiphone les paul standard

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• epiphone les paul standard

Arkadaşlar yakında epiphone les paul standard alıcam genelde mor ve ötesi,duman,arada pentagram fln çalıorum ayrıca solocuyum yani grup fln olduğunda hepsinin solosunu atmam gerekio aradada hızlı solo atmam gerekio klavyesi fln ne kadar uygundur özellikle bu gitarın ses kalitesi nasıldır,özelliklede merak ettim kaç saniye sustain verebildiği

sizce dediklerime ne kadar uyar bu gitar bilgi verirseniz sevinirim
    şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadasim ,

Ben bu gitardan var..Calacagin tarzlara uygun kesinlikle ama klavye konusunda senin denemeni oneririm almadan once mutlaka.Bende bu gitarla birlikte birde telecaster var..Acikcasi Telecaster'in klavyesi bana daha rahat geliyor fakat ne olursa olsun Les Paul calmak ayrı bir zevk Yanlis anlama klavyesi rahatsiz demiyorum sadece Tele daha rahat diyorum..

Yorum

les paul ların "U" şeklinde klavyesi vardır. sustain sağlar

telenin klavyesi les paula göre incedir.elinin alışması gerekir sadece...

Yorum

bnde epiphone les paul standart kullanıcısıyım...çalacaın soundlara çok rahat (hatta daha fazlasını) ayak uydurabilir..ki zaten morveötesi nin gitaristi kerem abi gibson les paul deluxe kullnaıo..başka gitarları çaldıysa klvayesi ilk başta seni zorlıcak ama o zewke değer

Yorum

ben 3 senedir kullanıyorum gitarın tonunu her geçen gün daha fazla seviyorum.öncelikle çok sağlam çok güzel tonları olan bir gitar.bunu maun gövdesi ve manyetikleri özellikle etkiliyor.clean tonları çok etkileyici youtubede gördüğün gibsonlar gibi diyebilirim

distortionda sap manyetiğinde sweet child o'mine şarkısının aynı tonunu alıyorsun.blues ritmi 3-5 jazz akoru vs derken bayağı tatmin oluyorsun.sonra köprü manyetiğine aldın mı dünyalar senin oluyor o nasıl bir güçtür yorum yapamıyorsun.sanki yerinden çıkacak o güç fırlayıp amfiyi patlatacak bir power bas dostum en az 15 saniye sustain sana tam klasik rock soundunda bir manyetik.ac-dc başta olmak üzere eskilerin rock soundu birebir karşında.buna ilave olaraktan pop punk-punk rock soundu aynı

tabi thrash metalde yaparsın alternatifte rockta.hatta akortu drop d civarlarına alıp hard rock vs gibi şeylerde yapabilirsin.

dediğim gibi gitarı gözün kapalı al bana sorarsan. o kadar çok şey çalabilirsin ki hiç bir sorun olmaz.klavyesi ise ayrı bir bomba.bu klavye biraz etli dolgun ele yapışıyor biraz zor geliyor başta ancak daha sonra alışıyorsun ve başka gitarların klavyeleri oyuncak gibi geliyor eline
          Son güncelleyen banshee8831; 07-02-2009, 13:56.

Yorum

Dostum yine öve öve bitiremedi gitarını.. Ama haklı, güzel bir gitar Bizzat dinledim, oradan biliyorum.. Üstümdeki arkadaş çaldı ^^

Yorum

valla ne diyim uzun süre olmuş bu konuya mesaj yazılalı belki birisi abonedir de benim derdimede bi cevap yazar bende de les paul standart beyaz var manyetikleri altın rengi(bir aralar) fakat zamanla bu altın rengi yeşilden kahverengiye ordanda kısmı olarak beyaza döndü bir iki müzik markete sordum gitarın kaliteleşmeye başladı dediler ama pekte hoş gözükmüyor bunun çözüm yolu felan var mıdır

Yorum

manyetikleri değiştirmek...

Yorum

manyetik kapaklarından satılıyor bildiğim kadarıyla bir araştır.

Yorum

Ben 2.el epiphone les paul standart almak için crafter fx550 eq mu satıcam sizce kaç lira fark ödemem gerekir?

Yorum

bu gitardan almak istiyorum. iyi ve kötü yanları nelerdir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                      X