Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ms 2 mi Ms 4 mü

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Alışveriş Ms 2 mi Ms 4 mü

Arkadaşlar lütfen yardım edin bu iki amfi arasında kaldım hangisini almalıyım pek param yok lütfen başka amfi önermeyin bunlardan hangisi daha iyi ? Ms 4 te overdrive var mı ? deneyen var mı ?

Marshall MS4 Mini Gitar Amfisi

2 Kabin Ve Kafa

Güç: 1 watt

Stands Only 9-3/4" High

Gain Ses ve Ton Kontrolleri
    -----------------------------------------------------------------
    Marshall MS2 Mini Gitar Amfisi

Güç: 1 Watt

Kontrol: Volume, Tone

Crankin' overdrive

Kulaklık Çıkışı

Boyutlar: 140 x 110 x 60

Ağırlık: 0,34 kg

9 Volt Pil Veya Adaptörle Çalışabilir.

Gain overdrive la aynı işlevi görüyor olması gerekiyor yani sesi bozuyo distortion tadı vermeye çalışıyor. Benim oyum MS-4 ten yana çünkü 1W amfiye diğeri kadar para vereceğine 10wlık amfi alırsın veya 2.el alırsın sen bu 2sinde karar kılmışsın o zaman MS-4.

Yorum

bunlar cep amfileri. ikisini de önermiyorum. bunların yerine 10-15 watt'lık bir amfi daha iyi olur.

Yorum

Arkadaşlar belkide ufak taşıması çok daha kolay bir amfi istiyordur arkadaşımız onun için soruyordur. Açıklamanı bekliyoruz I3u4k.

Yorum

sametx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar belkide ufak taşıması çok daha kolay bir amfi istiyordur arkadaşımız onun için soruyordur. Açıklamanı bekliyoruz I3u4k.
          Kusura bakmayın geç cevap verdim ama evet doğru kesinlikle taşıması kolay fiyatı ucuz bir amfi istiyorum bunları buldum taşınabilir

Yorum

yahu al roland cube ü hem pilli istediğin yere taşıyıp çalabilirsin istersen kabloylanda kullanabilirsin
            bi jansport a sığar yani

Yorum

I3u4k isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Kusura bakmayın geç cevap verdim ama evet doğru kesinlikle taşıması kolay fiyatı ucuz bir amfi istiyorum bunları buldum taşınabilir
              dostum taşıması kolay birşey istiyorsan ve başka verecek paran yoksa tek alternatifin bunlar oluyor yani ama çok süper bir ses bekle derim

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
              X